Akademisyen
ONUR DÜLGEROĞLU
Doçent
Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi
Atıf etkisi
OpenAlex YÖKSİS makalelerinden OpenAlex’te eşleşen: 28 + YÖKSİS · ortak yazar kaydı: 12- i10-indeks
- 17
- Toplam atıf
- 1.937 Türkiye’de üst %1,9
- Makale başına
- 48,4
- FWCI
- 4,08 1,00 = dünya ortalaması
- Dünyada üst %1
- 5
- Dünyada üst %10
- 13
En çok atıf alan makaleleri
- Timing of surgery following SARS-CoV-2 infection: an international prospective cohort study
- Effect of COVID-19 pandemic lockdowns on planned cancer surgery for 15 tumour types in 61 countries: an international, prospective, cohort study
- Elective Cancer Surgery in COVID-19-Free Surgical Pathways During the SARS-CoV-2 Pandemic: An International, Multicenter, Comparative Cohort Study
Nasıl hesaplanır?
h-indeks ve atıflar, bu akademisyenin YÖKSİS makalelerinden OpenAlex’te eşleşenlerin atıf sayılarından hesaplanır (Google Scholar, WoS veya Scopus değildir). Eşleşmeyen makalelerin atıfı dahil değildir. Ortak yazarların YÖKSİS kayıtlarında bu akademisyenin YÖK kimliğiyle etiketlenen 12 makale (127 atıf) yalnızca atıf, h-indeks ve i10 hesabına katılır; makale sayıları, yüzdelik dilimler ve sıralamalar kendi YÖKSİS listesinden hesaplanır.
İşbirliği ağı
YÖKSİS eser kayıtlarındaki yazar listelerinden. Aynı eserin mükerrer kayıtları bir kez sayılır; kurumlar ortak yazarların YÖKSİS’teki güncel kurumudur.
- Ortak yazar
- 74
- akaturk profili olan
- 35
- Ulusal kurum
- 12
- Ortak yazarlı eser
- %100
Ortak çalıştığı akademisyenler 35
- CİHAN URAS Profesör · Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi aynı üniversite 15
- AKİF ENES ARIKAN Doçent · Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi aynı üniversite 13
- HALİL KARA Doçent · Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi aynı üniversite 13
- BİRZAT EMRE GÖLBOYU Doçent · İzmir Katip Çelebi Üniversitesi 6
- MÜRSEL EKİNCİ Profesör · Sağlık Bilimleri Üniversitesi 5
- EMİR ÇAPKINOĞLU Doçent · Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi aynı üniversite 4
- MEHMET HACİYANLI Profesör · İzmir Katip Çelebi Üniversitesi 3
- MURAT AKSUN Profesör · İzmir Katip Çelebi Üniversitesi 3
- EMİNE ÖZLEM GÜR Profesör · İzmir Katip Çelebi Üniversitesi 2
- FATMA TOKAT Doçent · Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi aynı üniversite 2
Tümünü göster (35)
- ALİ AHISKALIOĞLU Profesör · Atatürk Üniversitesi 1
- ALİ CİHAT YILDIRIM Doçent · Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi 1
- AYŞE NURDAN TÖZÜN Profesör · Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi aynı üniversite 1
- AYŞE SİBEL ERDAMAR ÇETİN Profesör · Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi aynı üniversite 1
- BİLGİ BACA Profesör · Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi aynı üniversite 1
- CENGİZ TAVUSBAY Doçent · İzmir Katip Çelebi Üniversitesi 1
- ERKAN CEM ÇELİK Doçent · Atatürk Üniversitesi 1
- ERMAN AYTAÇ Profesör · İstanbul Arel Üniversitesi 1
- FATİH LEVENT BALCI Profesör · İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi 1
- HİLMİ BOZKURT Doçent · Mersin Üniversitesi 1
- LEYLA ÖZER Profesör · İstanbul Arel Üniversitesi 1
- MEHMET AZİRET Profesör · Sağlık Bilimleri Üniversitesi 1
- MUSTAFA TÜKENMEZ Profesör · İstanbul Üniversitesi 1
- NESLİHAN CABIOĞLU Profesör · İstanbul Üniversitesi 1
- SELMAN EMİROĞLU Doçent · İstanbul Üniversitesi 1
- SENEM GİRGİN Doçent · İzmir Katip Çelebi Üniversitesi 1
- SERKAN KARAISLI Doçent · İzmir Katip Çelebi Üniversitesi 1
- TAYFUN BİLGİÇ Doçent · İstanbul Nişantaşı Üniversitesi 1
- TAYFUN KARAHASANOĞLU Profesör · Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi aynı üniversite 1
- TURAN ACAR Profesör · Fenerbahçe Üniversitesi 1
- ÖZCAN DERE Doçent · Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi 1
- ÖZLEM SÖNMEZ Profesör · Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi aynı üniversite 1
- ÜMİT İNCE Profesör · Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi aynı üniversite 1
- İBRAHİM VEDAT BAYOĞLU Profesör · Marmara Üniversitesi 1
- İBRAHİM YILDIZ Profesör · Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi aynı üniversite 1
Ulusal işbirliği 12 kurum
Kurum içi16 ortak eser · Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi
- İzmir Katip Çelebi Üniversitesi 10 eser · 7 akademisyen
- Sağlık Bilimleri Üniversitesi 6 eser · 2 akademisyen
- Atatürk Üniversitesi 2 eser · 2 akademisyen
- Fenerbahçe Üniversitesi 1 eser · 1 akademisyen
- Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi 1 eser · 1 akademisyen
- Marmara Üniversitesi 1 eser · 1 akademisyen
- Mersin Üniversitesi 1 eser · 1 akademisyen
- Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi 1 eser · 1 akademisyen
- İstanbul Arel Üniversitesi 1 eser · 2 akademisyen
- İstanbul Nişantaşı Üniversitesi 1 eser · 1 akademisyen
Tümünü göster (12)
- İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi 1 eser · 1 akademisyen
- İstanbul Üniversitesi 1 eser · 3 akademisyen
Diğer ortak yazarlar (yabancı yazarlar dahil) 39
Collaborative COVIDSurg 10PINAR KARACA BAYSAL 5ERDEM SARI 3YUSUF KUMKUMOĞLU 3İLKER KIZILOĞLU 3AYŞE NUR YEKSAN 2BURÇİN TUTAR 2Collaborative STARSurgDERYA EMEL BAKİDERYA SEZGİNESİN NUR ERDOĞANEVREN DURAKFATMA ATALAY TATARFATMA TATARFATİH ASLANGÖKHAN DEMİRGÜL ESEN İÇTENHALDUN KARHALİME MUTLUHASAN ERDEMMAHMUT MÜSLÜMANOĞLUMELİKE BEDEL KORUYUCUMUSTAFA BOZKURTNECAT CİNOKTAY İRKÖRÜCÜRAVZA YILMAZSÜHA GÖKSELSÜLEYMAN ÇETİNKÜNARYAKUP AVŞARYASİN PEKERYUNUS EMRE DANIŞÖZGÜL AKGÜNÖZGÜN AKGÜLÖZLEM ERÖZLEM TAŞKAYNATANÜLKÜ TUBA PARLAKKILIÇİSMAİL HAMZAOĞLUŞAHİN KAHRAMANCAŞEYMA BAHŞİ ARSLAN
akaturk profili olmayan yazarlar (yabancı araştırmacılar, emekli/ayrılmış akademisyenler, öğrenciler, klinisyenler) isim yazımına göre birleştirilir; “Güllüce M.” gibi kısaltmalar tek bir tam adla eşleşiyorsa o kişiye eklenir.
Dizinler ve atıf yüzdelikleri
?Diğer sayımlar
Scopus (SJR)
- YÖKSİS satırı 25
WoS (JCR)
- YÖKSİS satırı 27
Makaleler
YÖKSİS ve OpenAlex kaynak ayrımıyla makaleler; quartile ve TR Index ile daraltabilirsiniz.
Yayını olan dergiler
27 dergi
- British Journal of Surgery 4
- Anaesthesia 3
- ISSN 2619-9793 2
- Frontiers in Surgery 2
- Turkish Journal of Surgery 2
- ISSN 1305-7073 1
- ISSN 1305-7146 1
- ISSN 1306-2514 1
- ISSN 1309-470X 1
- ISSN 2147-0758 1
- ISSN 2147-2181 1
- ISSN 2239-263X 1
- ISSN 2459-1459 1
- Acta Chirurgica Belgica 1
- Annali Italiani di Chirurgia 1
- Brazilian Journal of Anesthesiology (English Edition) 1
- Breast Journal 1
- Chirurgia (Turin) 1
- Colorectal Disease 1
- Frontiers in Medicine 1
- Indian Journal of Surgery 1
- Journal of Clinical and Analytical Medicine (discontinued) 1
- Journal of Clinical Oncology 1
- Surgical Laparoscopy, Endoscopy and Percutaneous Techniques 1
- The Lancet Oncology 1
- UHOD - Uluslararasi Hematoloji-Onkoloji Dergisi 1
- Wideochirurgia I Inne Techniki Maloinwazyjne 1
Daralt
Makale listesi
- 2023 Local steroid injection in severe idiopathic granulomatous mastitis as a new first-line treatment modality with promising therapeutic efficacy YÖKSİS SJR Q1 JCR Q1 OpenAlex 85.9%
- 2022 Do prognosis and clinicopathological features differ in young early-stage breast cancer? YÖKSİS SJR Q2 JCR Q3 OpenAlex 45.2%
- 2022 SARS infection and venous thromboembolism after surgery: an international prospective cohort study YÖKSİS SJR Q1 JCR Q1 OpenAlex üst %10 OpenAlex 98.6%
- 2022 Impact of Preoperative PET/CT for Axillary Staging in patients with Early Breast Cancer YÖKSİS
- 2022 Has the COVID-19 Pandemic Affected Breast Cancer Stage and Surgical Volume? YÖKSİS SJR Q2 JCR Q3 OpenAlex 72.8%
- 2022 Transmesocolic approach in laparoscopic complete mesocolic excision for right sided colon cancers YÖKSİS SJR Q2 JCR Q3 OpenAlex 13.1%
- 2022 Comparison of PET-CT and MRI for evaluation of axillary lymph nodes in early breast cancer patients. YÖKSİS SJR Q3 JCR Q4
- 2022 Breast Surgery can be Performed Safely During the COVID-19 Pandemic: A Retrospective Single-Center Analysis YÖKSİS TR Index JCR Q4 OpenAlex 38.0%
- 2022 Comparison of Laparascopic and Open Adrenalectomy YÖKSİS TR Index
- 2021 Detachment and embolization of totally implantable central venous access devices: diagnosis and management YÖKSİS SJR Q3 JCR Q4 OpenAlex 63.9%
- 2021 Outcomes from elective colorectal cancer surgery during the SARS-CoV-2 pandemic YÖKSİS SJR Q2 JCR Q1 OpenAlex üst %10 OpenAlex 95.6%
- 2021 Death following pulmonary complications of surgery before and during the SARS-CoV-2 pandemic YÖKSİS SJR Q1 JCR Q1 OpenAlex üst %10 OpenAlex 93.8%
- 2021 SARS-CoV-2 vaccination modelling for safe surgery to save lives: data from an international prospective cohort study YÖKSİS SJR Q1 JCR Q1 OpenAlex üst %1 OpenAlex 99.1%
- 2021 Pure Tubular Carcinoma of the Breast: Is Axillary Staging Necessary? YÖKSİS SJR Q4 JCR Q4 OpenAlex 5.5%
- 2021 Preoperative nasopharyngeal swab testing and postoperative pulmonary complications in patients undergoing elective surgery during the SARS-CoV-2 pandemic YÖKSİS SJR Q1 JCR Q1 OpenAlex üst %10 OpenAlex 96.0%
- 2021 Effect of COVID-19 pandemic lockdowns on planned cancer surgery for 15 tumour types in 61 countries: an international, prospective, cohort study YÖKSİS SJR Q1 JCR Q1 OpenAlex üst %1 OpenAlex 99.7%
- 2021 Timing of surgery following SARS-CoV-2 infection: an international prospective cohort study YÖKSİS SJR Q1 JCR Q1 OpenAlex üst %1 OpenAlex 99.9%
- 2021 Elective Cancer Surgery in COVID-19-Free Surgical Pathways During the SARS-CoV-2 Pandemic: An International, Multicenter, Comparative Cohort Study YÖKSİS SJR Q1 JCR Q1 OpenAlex üst %1 OpenAlex 99.3%
- 2021 Effects of pre-operative isolation on postoperative pulmonary complications after elective surgery: an international prospective cohort study YÖKSİS SJR Q1 JCR Q1 OpenAlex üst %10 OpenAlex 96.5%
- 2021 Clinicopathological and Prognostic Significance of MSI Status and PD-L1 Expression in Turkish Patients with Gastric Cancer YÖKSİS TR Index SJR Q4 JCR Q4