2025
SJR Q3
JCR Q4 · 0,5
OA
129 eşleşen makale
SCIE
Dergi ayrıntısı
Sumarski List
- Yayıncı
- Hrvatsko Sumarsko Drustvo
- Ülke
- Croatia · Eastern Europe
- Tür
- journal
- ISSN
-
03731332
Bütünleşik değerlendirme
Scopus tarafı Scimago SJR; WoS tarafı Master Journal List + JCR/JIF. Kaynaklar ISSN üzerinden eşleştirilir. WoS / JCR metrikleri yalnızca 1997 ve sonrası yıllar için vardır.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
Scopus
Scopus · Scimago
- SJR 0,202
- Quartile Q3
- H-Index 20
- Atıf/yayın 0,44
- Doküman (3y) 139
- Atıf (3y) 63
Clarivate
Web of Science · JCR · 2025
- JCR Q Q4
- JIF 0,5
- 5Y JIF 0,5
- JCI 0,15
WoS indeksleri
- SCIE
Konu sınıflandırması
Kategoriler (SJR)
- Forestry Q3
Alanlar
- Agricultural and Biological Sciences
WoS kategorileri
- Forestry
Yıllık quartile karşılaştırması
Scimago (SJR) tüm yıllar; Clarivate (JCR / JIF / JCI) 1997 ve sonrası. Güncel yıl açık; diğer yıllar kapalıdır.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
| Yıl | SJR Q | JCR Q (1997+) | SJR | JIF (1997+) | 5Y JIF (1997+) | JCI (1997+) | JCI Q (1997+) | H-Index |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Q3 | Q4 | 0,202 | 0,5 | 0,5 | 0,15 | Q4 | 20 |
| 2024 | Q4 | Q4 | 0,173 | 0,4 | 0,4 | 0,13 | Q4 | 19 |
| 2023 | Q4 | Q4 | 0,185 | 0,5 | 0,5 | 0,15 | Q4 | 19 |
| 2022 | Q3 | Q4 | 0,206 | 0,5 | 0,6 | 0,16 | Q4 | 19 |
| 2021 | Q3 | Q4 | 0,226 | 0,4 | 0,5 | 0,16 | Q4 | 19 |
| 2020 | Q3 | Q4 | 0,209 | 0,5 | 0,5 | 0,16 | Q4 | 19 |
| 2019 | Q3 | Q4 | 0,214 | 0,5 | 0,5 | 0,17 | Q4 | 19 |
| 2018 | — | Q4 | — | 0,4 | 0,4 | 0,2 | Q4 | — |
| 2017 | Q3 | Q4 | 0,234 | 0,4 | 0,4 | 0,23 | Q4 | 19 |
| 2016 | Q3 | Q4 | 0,218 | 0,4 | 0,4 | — | — | 19 |
| 2015 | Q3 | Q4 | 0,226 | 0,2 | 0,3 | — | — | 19 |
| 2014 | Q3 | Q4 | 0,233 | 0,2 | 0,2 | — | — | 19 |
| 2013 | Q3 | Q4 | 0,256 | 0,3 | 0,3 | — | — | 19 |
| 2012 | Q3 | Q4 | 0,206 | 0,1 | — | — | — | 19 |
| 2011 | Q2 | Q3 | 0,309 | 0,7 | — | — | — | 19 |
| 2010 | Q3 | Q4 | 0,191 | 0,1 | — | — | — | 19 |
JCR kategori quartile geçmişi
Yıla ve kategoriye göre JCR / JCI quartile. 1997 ve sonrası.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
| Yıl | Kategori | Edition | JCR Q (1997+) | JCI Q (1997+) | Sıra |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | FORESTRY | SCIE | Q4 | Q4 | 83/92 |
| 2024 | FORESTRY | SCIE | Q4 | Q4 | 82/92 |
| 2023 | FORESTRY | SCIE | Q4 | Q4 | 72/89 |
| 2022 | FORESTRY | SCIE | Q4 | Q4 | 65/69 |
| 2021 | FORESTRY | SCIE | Q4 | Q4 | 67/69 |
| 2020 | FORESTRY | SCIE | Q4 | Q4 | 65/67 |
| 2019 | FORESTRY | SCIE | Q4 | Q4 | 63/68 |
| 2018 | FORESTRY | SCIE | Q4 | Q4 | 63/67 |
| 2017 | FORESTRY | SCIE | Q4 | Q4 | 63/66 |
| 2016 | FORESTRY | SCIE | Q4 | — | 54/64 |
| 2015 | FORESTRY | SCIE | Q4 | — | 66/66 |
| 2014 | FORESTRY | SCIE | Q4 | — | 62/65 |
| 2013 | FORESTRY | SCIE | Q4 | — | 59/64 |
| 2012 | FORESTRY | SCIE | Q4 | — | 61/62 |
| 2011 | FORESTRY | SCIE | Q3 | — | 36/59 |
| 2010 | FORESTRY | SCIE | Q4 | — | 52/54 |