2025
SJR Q1
JCR Q3 · 3,9
OA
812 eşleşen makale
SCIE
Dergi ayrıntısı
Energies
- Yayıncı
- Multidisciplinary Digital Publishing Institute (MDPI)
- Ülke
- Switzerland · Western Europe
- Tür
- journal
- ISSN
-
19961073
Bütünleşik değerlendirme
Scopus tarafı Scimago SJR; WoS tarafı Master Journal List + JCR/JIF. Kaynaklar ISSN üzerinden eşleştirilir. WoS / JCR metrikleri yalnızca 1997 ve sonrası yıllar için vardır.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
Scopus
Scopus · Scimago
- SJR 0,748
- Quartile Q1
- H-Index 201
- Atıf/yayın 4,61
- Doküman (3y) 24.199
- Atıf (3y) 108.343
Clarivate
Web of Science · JCR · 2025
- JCR Q Q3
- JIF 3,9
- 5Y JIF 3,5
- JCI 0,44
WoS indeksleri
- SCIE
Konu sınıflandırması
Kategoriler (SJR)
Alanlar
WoS kategorileri
Yıllık quartile karşılaştırması
Scimago (SJR) tüm yıllar; Clarivate (JCR / JIF / JCI) 1997 ve sonrası. Güncel yıl açık; diğer yıllar kapalıdır.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
| Yıl | SJR Q | JCR Q (1997+) | SJR | JIF (1997+) | 5Y JIF (1997+) | JCI (1997+) | JCI Q (1997+) | H-Index |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Q1 | Q3 | 0,748 | 3,9 | 3,5 | 0,44 | Q3 | 201 |
| 2024 | Q1 | Q3 | 0,713 | 3,2 | 3,1 | 0,45 | Q3 | 175 |
| 2023 | Q1 | Q3 | 0,651 | 3 | 3 | 0,46 | Q3 | 175 |
| 2022 | Q1 | Q3 | 0,632 | 3,2 | 3,3 | 0,46 | Q3 | 175 |
| 2021 | Q1 | Q3 | 0,653 | 3,3 | 3,3 | 0,45 | Q3 | 175 |
| 2020 | Q2 | Q3 | 0,598 | 3 | 3,1 | 0,45 | Q3 | 175 |
| 2019 | Q2 | Q3 | 0,635 | 2,7 | 2,8 | 0,49 | Q3 | 175 |
| 2018 | — | Q3 | — | 2,7 | 3 | 0,53 | Q3 | — |
| 2017 | Q1 | Q2 | 0,67 | 2,7 | 3 | 0,53 | Q3 | 175 |
| 2016 | Q1 | Q2 | 0,662 | 2,3 | 2,7 | — | — | 175 |
| 2015 | Q1 | Q2 | 0,785 | 2,1 | 2,5 | — | — | 175 |
| 2014 | Q1 | Q2 | 0,844 | 2,1 | 2,4 | — | — | 175 |
| 2013 | Q1 | Q3 | 0,613 | 1,6 | 2 | — | — | 175 |
| 2012 | Q1 | Q2 | 0,852 | 1,8 | 2,1 | — | — | 175 |
| 2011 | Q1 | Q2 | 0,651 | 1,9 | 2 | — | — | 175 |
| 2010 | Q2 | Q3 | 0,302 | 1,1 | 1,1 | — | — | 175 |
JCR kategori quartile geçmişi
Yıla ve kategoriye göre JCR / JCI quartile. 1997 ve sonrası.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
| Yıl | Kategori | Edition | JCR Q (1997+) | JCI Q (1997+) | Sıra |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | ENERGY & FUELS | SCIE | Q3 | Q3 | 120/191 |
| 2024 | ENERGY & FUELS | SCIE | Q3 | Q3 | 112/182 |
| 2023 | ENERGY & FUELS | SCIE | Q3 | Q3 | 108/171 |
| 2022 | ENERGY & FUELS | SCIE | Q3 | Q3 | 80/119 |
| 2021 | ENERGY & FUELS | SCIE | Q3 | Q3 | 80/119 |
| 2020 | ENERGY & FUELS | SCIE | Q3 | Q3 | 70/114 |
| 2019 | ENERGY & FUELS | SCIE | Q3 | Q3 | 63/112 |
| 2018 | ENERGY & FUELS | SCIE | Q3 | Q3 | 56/103 |
| 2017 | ENERGY & FUELS | SCIE | Q2 | Q3 | 48/97 |
| 2016 | ENERGY & FUELS | SCIE | Q2 | — | 45/92 |
| 2015 | ENERGY & FUELS | SCIE | Q2 | — | 43/88 |
| 2014 | ENERGY & FUELS | SCIE | Q2 | — | 43/89 |
| 2013 | ENERGY & FUELS | SCIE | Q3 | — | 43/83 |
| 2012 | ENERGY & FUELS | SCIE | Q2 | — | 38/81 |
| 2011 | ENERGY & FUELS | SCIE | Q2 | — | 35/81 |
| 2010 | ENERGY & FUELS | SCIE | Q3 | — | 42/79 |