2025
SJR Q1
JCR Q1 · 3,8
111 eşleşen makale
SCIE
Dergi ayrıntısı
Annals of Surgical Oncology
- Yayıncı
- Springer Science and Business Media Deutschland GmbH
- Ülke
- Germany · Western Europe
- Tür
- journal
- ISSN
-
1068926515344681
Bütünleşik değerlendirme
Scopus tarafı Scimago SJR; WoS tarafı Master Journal List + JCR/JIF. Kaynaklar ISSN üzerinden eşleştirilir. WoS / JCR metrikleri yalnızca 1997 ve sonrası yıllar için vardır.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
Scopus
Scopus · Scimago
- SJR 1,016
- Quartile Q1
- H-Index 217
- Atıf/yayın 2,06
- Doküman (3y) 4.065
- Atıf (3y) 8.475
Clarivate
Web of Science · JCR · 2025
- JCR Q Q1
- JIF 3,8
- 5Y JIF 3,8
- JCI 1,23
WoS indeksleri
- SCIE
Konu sınıflandırması
Kategoriler (SJR)
- Oncology Q2
- Surgery Q1
Alanlar
- Medicine
WoS kategorileri
- Oncology | Surgery
Yıllık quartile karşılaştırması
Scimago (SJR) tüm yıllar; Clarivate (JCR / JIF / JCI) 1997 ve sonrası. Güncel yıl açık; diğer yıllar kapalıdır.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
| Yıl | SJR Q | JCR Q (1997+) | SJR | JIF (1997+) | 5Y JIF (1997+) | JCI (1997+) | JCI Q (1997+) | H-Index |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Q1 | Q1 | 1,016 | 3,8 | 3,8 | 1,23 | Q1 | 217 |
| 2024 | Q1 | Q1 | 1,152 | 3,5 | 3,6 | 1,22 | Q1 | 210 |
| 2023 | Q1 | Q1 | 1,037 | 3,4 | 4 | 1,21 | Q1 | 210 |
| 2022 | Q1 | Q1 | 1,133 | 3,7 | 4,4 | 1,23 | Q1 | 210 |
| 2021 | Q1 | Q1 | 1,158 | 4,3 | 5 | 1,31 | Q1 | 210 |
| 2020 | Q1 | Q1 | 1,764 | 5,3 | 5,3 | 1,42 | Q1 | 210 |
| 2019 | Q1 | Q1 | 1,66 | 4,1 | 4,2 | 1,39 | Q1 | 210 |
| 2018 | — | Q1 | — | 3,7 | 4,1 | 1,36 | Q1 | — |
| 2017 | Q1 | Q1 | 1,986 | 3,9 | 4,1 | 1,41 | Q1 | 210 |
| 2016 | Q1 | Q1 | 2,052 | 4 | 4,4 | — | — | 210 |
| 2015 | Q1 | Q1 | 1,938 | 3,7 | 4,2 | — | — | 210 |
| 2014 | Q1 | Q1 | 2,143 | 3,9 | 4,5 | — | — | 210 |
| 2013 | Q1 | Q1 | 2,288 | 3,9 | 4,5 | — | — | 210 |
| 2012 | Q1 | Q1 | 2,16 | 4,1 | 4,3 | — | — | 210 |
| 2011 | Q1 | Q1 | 2,166 | 4,2 | 4,3 | — | — | 210 |
| 2010 | Q1 | Q1 | 2,122 | 4,2 | 4,4 | — | — | 210 |
| 2009 | — | Q1 | — | 4,1 | 4,4 | — | — | — |
| 2008 | — | Q1 | — | 3,9 | 4,5 | — | — | — |
| 2007 | — | Q1 | — | 3,9 | 4,2 | — | — | — |
| 2006 | — | Q1 | — | 3,3 | — | — | — | — |
| 2005 | — | Q1 | — | 3,5 | — | — | — | — |
| 2004 | — | Q1 | — | 4 | — | — | — | — |
| 2003 | — | Q1 | — | 3,6 | — | — | — | — |
| 2002 | — | Q1 | — | 3,8 | — | — | — | — |
| 2001 | — | Q1 | — | 3,3 | — | — | — | — |
| 2000 | — | Q1 | — | 2,8 | — | — | — | — |
| 1999 | — | Q1 | — | 2,4 | — | — | — | — |
| 1998 | — | Q1 | — | 1,8 | — | — | — | — |
| 1997 | — | Q2 | — | 1,3 | — | — | — | — |
JCR kategori quartile geçmişi
Yıla ve kategoriye göre JCR / JCI quartile. 1997 ve sonrası.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
| Yıl | Kategori | Edition | JCR Q (1997+) | JCI Q (1997+) | Sıra |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | ONCOLOGY | SCIE | Q2 | Q1 | 125/333 |
| 2025 | SURGERY | SCIE | Q1 | Q1 | 38/321 |
| 2024 | ONCOLOGY | SCIE | Q2 | Q1 | 106/328 |
| 2024 | SURGERY | SCIE | Q1 | Q1 | 39/314 |
| 2023 | ONCOLOGY | SCIE | Q2 | Q1 | 110/322 |
| 2023 | SURGERY | SCIE | Q1 | Q1 | 35/292 |
| 2022 | ONCOLOGY | SCIE | Q2 | Q1 | 113/241 |
| 2022 | SURGERY | SCIE | Q1 | Q1 | 35/213 |
| 2021 | ONCOLOGY | SCIE | Q2 | Q1 | 118/245 |
| 2021 | SURGERY | SCIE | Q1 | Q1 | 37/213 |
| 2020 | ONCOLOGY | SCIE | Q2 | Q1 | 82/242 |
| 2020 | SURGERY | SCIE | Q1 | Q1 | 19/211 |
| 2019 | ONCOLOGY | SCIE | Q2 | Q1 | 87/244 |
| 2019 | SURGERY | SCIE | Q1 | Q1 | 25/210 |
| 2018 | ONCOLOGY | SCIE | Q2 | Q1 | 81/230 |
| 2018 | SURGERY | SCIE | Q1 | Q1 | 27/203 |
| 2017 | ONCOLOGY | SCIE | Q2 | Q1 | 78/223 |
| 2017 | SURGERY | SCIE | Q1 | Q1 | 20/200 |
| 2016 | ONCOLOGY | SCIE | Q2 | — | 65/217 |
| 2016 | SURGERY | SCIE | Q1 | — | 17/197 |
| 2015 | ONCOLOGY | SCIE | Q2 | — | 70/213 |
| 2015 | SURGERY | SCIE | Q1 | — | 16/200 |
| 2014 | ONCOLOGY | SCIE | Q2 | — | 63/211 |
| 2014 | SURGERY | SCIE | Q1 | — | 15/198 |
| 2013 | ONCOLOGY | SCIE | Q2 | — | 54/203 |
| 2013 | SURGERY | SCIE | Q1 | — | 13/204 |
| 2012 | ONCOLOGY | SCIE | Q2 | — | 51/197 |
| 2012 | SURGERY | SCIE | Q1 | — | 9/199 |
| 2011 | ONCOLOGY | SCIE | Q1 | — | 44/196 |
| 2011 | SURGERY | SCIE | Q1 | — | 9/199 |
| 2010 | ONCOLOGY | SCIE | Q2 | — | 48/185 |
| 2010 | SURGERY | SCIE | Q1 | — | 8/188 |
| 2009 | ONCOLOGY | SCIE | Q2 | — | 43/166 |
| 2009 | SURGERY | SCIE | Q1 | — | 6/167 |
| 2008 | ONCOLOGY | SCIE | Q2 | — | 45/143 |
| 2008 | SURGERY | SCIE | Q1 | — | 9/148 |
| 2007 | ONCOLOGY | SCIE | Q2 | — | 41/132 |
| 2007 | SURGERY | SCIE | Q1 | — | 6/139 |
| 2006 | ONCOLOGY | SCIE | Q2 | — | 47/127 |
| 2006 | SURGERY | SCIE | Q1 | — | 11/137 |
| 2005 | ONCOLOGY | SCIE | Q2 | — | 43/123 |
| 2005 | SURGERY | SCIE | Q1 | — | 10/139 |
| 2004 | ONCOLOGY | SCIE | Q1 | — | 28/123 |
| 2004 | SURGERY | SCIE | Q1 | — | 4/139 |
| 2003 | ONCOLOGY | SCIE | Q2 | — | 33/120 |
| 2003 | SURGERY | SCIE | Q1 | — | 7/141 |
| 2002 | ONCOLOGY | SCIE | Q1 | — | 22/114 |
| 2002 | SURGERY | SCIE | Q1 | — | 4/141 |
| 2001 | ONCOLOGY | SCIE | Q1 | — | 25/107 |
| 2001 | SURGERY | SCIE | Q1 | — | 6/139 |
| 2000 | ONCOLOGY | SCIE | Q2 | — | 28/103 |
| 2000 | SURGERY | SCIE | Q1 | — | 12/136 |
| 1999 | ONCOLOGY | SCIE | Q2 | — | 33/105 |
| 1999 | SURGERY | SCIE | Q1 | — | 14/131 |
| 1998 | ONCOLOGY | SCIE | Q2 | — | 41/104 |
| 1998 | SURGERY | SCIE | Q1 | — | 23/128 |
| 1997 | ONCOLOGY | SCIE | Q2 | — | 47/102 |
| 1997 | SURGERY | SCIE | Q2 | — | 32/114 |