2025
SJR Q1
JCR Q2 · 2,3
100 eşleşen makale
SCIE
Dergi ayrıntısı
Journal of Reconstructive Microsurgery
- Yayıncı
- Thieme Medical Publishers, Inc.
- Ülke
- United States · Northern America
- Tür
- journal
- ISSN
-
0743684X10988947
Bütünleşik değerlendirme
Scopus tarafı Scimago SJR; WoS tarafı Master Journal List + JCR/JIF. Kaynaklar ISSN üzerinden eşleştirilir. WoS / JCR metrikleri yalnızca 1997 ve sonrası yıllar için vardır.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
Scopus
Scopus · Scimago
- SJR 1,013
- Quartile Q1
- H-Index 69
- Atıf/yayın 2,29
- Doküman (3y) 325
- Atıf (3y) 759
Clarivate
Web of Science · JCR · 2025
- JCR Q Q2
- JIF 2,3
- 5Y JIF 2,3
- JCI 1,01
WoS indeksleri
- SCIE
Konu sınıflandırması
Kategoriler (SJR)
- Surgery Q1
Alanlar
- Medicine
WoS kategorileri
- Surgery
Yıllık quartile karşılaştırması
Scimago (SJR) tüm yıllar; Clarivate (JCR / JIF / JCI) 1997 ve sonrası. Güncel yıl açık; diğer yıllar kapalıdır.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
| Yıl | SJR Q | JCR Q (1997+) | SJR | JIF (1997+) | 5Y JIF (1997+) | JCI (1997+) | JCI Q (1997+) | H-Index |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Q1 | Q2 | 1,013 | 2,3 | 2,3 | 1,01 | Q1 | 69 |
| 2024 | Q1 | Q2 | 1,063 | 2,3 | 2,5 | 1,03 | Q1 | 66 |
| 2023 | Q1 | Q2 | 1,051 | 2,2 | 2,4 | 0,96 | Q2 | 66 |
| 2022 | Q1 | Q2 | 1,005 | 2,1 | 2,2 | 0,93 | Q2 | 66 |
| 2021 | Q1 | Q3 | 0,962 | 2,3 | 2,5 | 0,93 | Q2 | 66 |
| 2020 | Q1 | Q2 | 1,041 | 2,9 | 2,8 | 0,93 | Q2 | 66 |
| 2019 | Q1 | Q3 | 1,09 | 1,8 | 2 | 0,8 | Q2 | 66 |
| 2018 | — | Q3 | — | 1,8 | 1,9 | 0,78 | Q2 | — |
| 2017 | Q1 | Q2 | 0,929 | 1,9 | 1,7 | 0,85 | Q2 | 66 |
| 2016 | Q1 | Q2 | 1,262 | 2,2 | 1,8 | — | — | 66 |
| 2015 | Q1 | Q2 | 1,041 | 1,7 | 1,5 | — | — | 66 |
| 2014 | Q1 | Q3 | 0,946 | 1,3 | 1,2 | — | — | 66 |
| 2013 | Q1 | Q3 | 0,843 | 1 | 1,1 | — | — | 66 |
| 2012 | Q2 | Q3 | 0,728 | 1 | 1 | — | — | 66 |
| 2011 | Q1 | Q2 | 0,832 | 1,4 | 1,2 | — | — | 66 |
| 2010 | Q2 | Q3 | 0,568 | 0,8 | 1 | — | — | 66 |
| 2009 | — | Q4 | — | 0,6 | 0,9 | — | — | — |
| 2008 | — | Q4 | — | 0,8 | 1 | — | — | — |
| 2007 | — | Q3 | — | 0,7 | 0,9 | — | — | — |
| 2006 | — | Q4 | — | 0,5 | — | — | — | — |
| 2005 | — | Q4 | — | 0,5 | — | — | — | — |
| 2004 | — | Q3 | — | 0,8 | — | — | — | — |
| 2003 | — | Q3 | — | 0,7 | — | — | — | — |
| 2002 | — | Q3 | — | 0,6 | — | — | — | — |
| 2001 | — | Q3 | — | 0,8 | — | — | — | — |
| 2000 | — | Q3 | — | 0,6 | — | — | — | — |
| 1999 | — | Q3 | — | 0,5 | — | — | — | — |
| 1998 | — | Q3 | — | 0,4 | — | — | — | — |
| 1997 | — | Q3 | — | 0,5 | — | — | — | — |
JCR kategori quartile geçmişi
Yıla ve kategoriye göre JCR / JCI quartile. 1997 ve sonrası.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
| Yıl | Kategori | Edition | JCR Q (1997+) | JCI Q (1997+) | Sıra |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | SURGERY | SCIE | Q2 | Q1 | 105/321 |
| 2024 | SURGERY | SCIE | Q2 | Q1 | 90/314 |
| 2023 | SURGERY | SCIE | Q2 | Q2 | 90/292 |
| 2022 | SURGERY | SCIE | Q2 | Q2 | 106/213 |
| 2021 | SURGERY | SCIE | Q3 | Q2 | 119/213 |
| 2020 | SURGERY | SCIE | Q2 | Q2 | 79/211 |
| 2019 | SURGERY | SCIE | Q3 | Q2 | 110/210 |
| 2018 | SURGERY | SCIE | Q3 | Q2 | 105/203 |
| 2017 | SURGERY | SCIE | Q2 | Q2 | 99/200 |
| 2016 | SURGERY | SCIE | Q2 | — | 71/197 |
| 2015 | SURGERY | SCIE | Q2 | — | 85/200 |
| 2014 | SURGERY | SCIE | Q3 | — | 114/198 |
| 2013 | SURGERY | SCIE | Q3 | — | 142/204 |
| 2012 | SURGERY | SCIE | Q3 | — | 127/199 |
| 2011 | SURGERY | SCIE | Q2 | — | 94/199 |
| 2010 | SURGERY | SCIE | Q3 | — | 128/188 |
| 2009 | SURGERY | SCIE | Q4 | — | 127/167 |
| 2008 | SURGERY | SCIE | Q4 | — | 113/148 |
| 2007 | SURGERY | SCIE | Q3 | — | 102/139 |
| 2006 | SURGERY | SCIE | Q4 | — | 118/137 |
| 2005 | SURGERY | SCIE | Q4 | — | 111/139 |
| 2004 | SURGERY | SCIE | Q3 | — | 91/139 |
| 2003 | SURGERY | SCIE | Q3 | — | 87/141 |
| 2002 | SURGERY | SCIE | Q3 | — | 97/141 |
| 2001 | SURGERY | SCIE | Q3 | — | 74/139 |
| 2000 | SURGERY | SCIE | Q3 | — | 86/136 |
| 1999 | SURGERY | SCIE | Q3 | — | 94/131 |
| 1998 | SURGERY | SCIE | Q3 | — | 92/128 |
| 1997 | SURGERY | SCIE | Q3 | — | 85/114 |