2025
SJR Q4
JCR Q4 · 0,3
OA
2 eşleşen makale
SCIE
Dergi ayrıntısı
Archivos Latinoamericanos de Nutricion
- Yayıncı
- Archivos Latinoamericanos Nutricion
- Ülke
- Venezuela · Latin America
- Tür
- journal
- ISSN
-
0004062223095806
Bütünleşik değerlendirme
Scopus tarafı Scimago SJR; WoS tarafı Master Journal List + JCR/JIF. Kaynaklar ISSN üzerinden eşleştirilir. WoS / JCR metrikleri yalnızca 1997 ve sonrası yıllar için vardır.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
Scopus
Scopus · Scimago
- SJR 0,14
- Quartile Q4
- H-Index 40
- Atıf/yayın 0,18
- Doküman (3y) 153
- Atıf (3y) 46
Clarivate
Web of Science · JCR · 2025
- JCR Q Q4
- JIF 0,3
- 5Y JIF 0,5
- JCI 0,06
WoS indeksleri
- SCIE
Konu sınıflandırması
Kategoriler (SJR)
- Medicine (miscellaneous) Q4
- Nutrition and Dietetics Q4
Alanlar
- Medicine
- Nursing
WoS kategorileri
- Nutrition & Dietetics
Yıllık quartile karşılaştırması
Scimago (SJR) tüm yıllar; Clarivate (JCR / JIF / JCI) 1997 ve sonrası. Güncel yıl açık; diğer yıllar kapalıdır.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
| Yıl | SJR Q | JCR Q (1997+) | SJR | JIF (1997+) | 5Y JIF (1997+) | JCI (1997+) | JCI Q (1997+) | H-Index |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Q4 | Q4 | 0,14 | 0,3 | 0,5 | 0,06 | Q4 | 40 |
| 2024 | Q4 | Q4 | 0,15 | 0,3 | 0,4 | 0,09 | Q4 | 39 |
| 2023 | Q4 | Q4 | 0,147 | 0,5 | 0,4 | 0,06 | Q4 | 39 |
| 2022 | Q4 | Q4 | 0,132 | 0,3 | 0,4 | 0,04 | Q4 | 39 |
| 2021 | Q4 | Q4 | 0,132 | 0,5 | 0,7 | 0,09 | Q4 | 39 |
| 2020 | Q4 | — | 0,116 | — | — | 0,11 | Q4 | 39 |
| 2019 | Q4 | Q4 | 0,152 | 0,8 | 1 | 0,08 | Q4 | 39 |
| 2018 | — | Q4 | — | 0,4 | 0,5 | 0,07 | Q4 | — |
| 2017 | Q3 | Q4 | 0,179 | 0,4 | 0,5 | 0,11 | Q4 | 39 |
| 2016 | Q3 | Q4 | 0,231 | 0,5 | 0,6 | — | — | 39 |
| 2015 | Q3 | Q4 | 0,193 | 0,2 | 0,5 | — | — | 39 |
| 2014 | Q3 | Q4 | 0,216 | 0,2 | 0,5 | — | — | 39 |
| 2013 | Q3 | Q4 | 0,216 | 0,2 | 0,5 | — | — | 39 |
| 2012 | Q3 | Q4 | 0,204 | 0,2 | 0,6 | — | — | 39 |
| 2011 | Q3 | Q4 | 0,227 | 0,2 | 0,5 | — | — | 39 |
| 2010 | Q3 | Q4 | 0,268 | 0,4 | 0,6 | — | — | 39 |
| 2009 | — | Q4 | — | 0,5 | 0,6 | — | — | — |
| 2008 | — | Q4 | — | 0,3 | 0,5 | — | — | — |
| 2007 | — | Q4 | — | 0,3 | 0,5 | — | — | — |
| 2006 | — | Q4 | — | 0,3 | — | — | — | — |
| 2005 | — | Q4 | — | 0,2 | — | — | — | — |
| 2004 | — | Q4 | — | 0,1 | — | — | — | — |
| 2003 | — | Q4 | — | 0,3 | — | — | — | — |
| 2002 | — | Q4 | — | 0,2 | — | — | — | — |
| 2001 | — | Q4 | — | 0,2 | — | — | — | — |
| 2000 | — | Q4 | — | 0,1 | — | — | — | — |
| 1999 | — | Q4 | — | 0,1 | — | — | — | — |
| 1998 | — | Q4 | — | 0,1 | — | — | — | — |
| 1997 | — | Q4 | — | 0,1 | — | — | — | — |
JCR kategori quartile geçmişi
Yıla ve kategoriye göre JCR / JCI quartile. 1997 ve sonrası.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
| Yıl | Kategori | Edition | JCR Q (1997+) | JCI Q (1997+) | Sıra |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | NUTRITION & DIETETICS | SCIE | Q4 | Q4 | 111/114 |
| 2024 | NUTRITION & DIETETICS | SCIE | Q4 | Q4 | 107/113 |
| 2023 | NUTRITION & DIETETICS | SCIE | Q4 | Q4 | 101/114 |
| 2022 | NUTRITION & DIETETICS | SCIE | Q4 | Q4 | 86/88 |
| 2021 | NUTRITION & DIETETICS | SCIE | Q4 | Q4 | 84/90 |
| 2020 | NUTRITION & DIETETICS | SCIE | — | Q4 | — |
| 2019 | NUTRITION & DIETETICS | SCIE | Q4 | Q4 | 79/89 |
| 2018 | NUTRITION & DIETETICS | SCIE | Q4 | Q4 | 81/87 |
| 2017 | NUTRITION & DIETETICS | SCIE | Q4 | Q4 | 78/83 |
| 2016 | NUTRITION & DIETETICS | SCIE | Q4 | — | 73/81 |
| 2015 | NUTRITION & DIETETICS | SCIE | Q4 | — | 78/80 |
| 2014 | NUTRITION & DIETETICS | SCIE | Q4 | — | 76/77 |
| 2013 | NUTRITION & DIETETICS | SCIE | Q4 | — | 75/79 |
| 2012 | NUTRITION & DIETETICS | SCIE | Q4 | — | 73/76 |
| 2011 | NUTRITION & DIETETICS | SCIE | Q4 | — | 69/74 |
| 2010 | NUTRITION & DIETETICS | SCIE | Q4 | — | 63/70 |
| 2009 | NUTRITION & DIETETICS | SCIE | Q4 | — | 58/66 |
| 2008 | NUTRITION & DIETETICS | SCIE | Q4 | — | 56/59 |
| 2007 | NUTRITION & DIETETICS | SCIE | Q4 | — | 56/56 |
| 2006 | NUTRITION & DIETETICS | SCIE | Q4 | — | 51/55 |
| 2005 | NUTRITION & DIETETICS | SCIE | Q4 | — | 52/53 |
| 2004 | NUTRITION & DIETETICS | SCIE | Q4 | — | 51/53 |
| 2003 | NUTRITION & DIETETICS | SCIE | Q4 | — | 47/53 |
| 2002 | NUTRITION & DIETETICS | SCIE | Q4 | — | 43/50 |
| 2001 | NUTRITION & DIETETICS | SCIE | Q4 | — | 45/50 |
| 2000 | NUTRITION & DIETETICS | SCIE | Q4 | — | 49/51 |
| 1999 | NUTRITION & DIETETICS | SCIE | Q4 | — | 47/50 |
| 1998 | NUTRITION & DIETETICS | SCIE | Q4 | — | 49/50 |
| 1997 | NUTRITION & DIETETICS | SCIE | Q4 | — | 48/50 |