2025
SJR Q1
JCR Q2 · 3,9
25 eşleşen makale
SCIE
Dergi ayrıntısı
Clinical Lung Cancer
- Yayıncı
- Elsevier Inc.
- Ülke
- United States · Northern America
- Tür
- journal
- ISSN
-
1525730419380690
Bütünleşik değerlendirme
Scopus tarafı Scimago SJR; WoS tarafı Master Journal List + JCR/JIF. Kaynaklar ISSN üzerinden eşleştirilir. WoS / JCR metrikleri yalnızca 1997 ve sonrası yıllar için vardır.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
Scopus
Scopus · Scimago
- SJR 1,362
- Quartile Q1
- H-Index 83
- Atıf/yayın 3,63
- Doküman (3y) 454
- Atıf (3y) 1.632
Clarivate
Web of Science · JCR · 2025
- JCR Q Q2
- JIF 3,9
- 5Y JIF 3,6
- JCI 0,76
WoS indeksleri
- SCIE
Konu sınıflandırması
Kategoriler (SJR)
- Cancer Research Q2
- Oncology Q1
- Pulmonary and Respiratory Medicine Q1
Alanlar
- Biochemistry, Genetics and Molecular Biology
- Medicine
WoS kategorileri
- Oncology
Yıllık quartile karşılaştırması
Scimago (SJR) tüm yıllar; Clarivate (JCR / JIF / JCI) 1997 ve sonrası. Güncel yıl açık; diğer yıllar kapalıdır.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
| Yıl | SJR Q | JCR Q (1997+) | SJR | JIF (1997+) | 5Y JIF (1997+) | JCI (1997+) | JCI Q (1997+) | H-Index |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Q1 | Q2 | 1,362 | 3,9 | 3,6 | 0,76 | Q2 | 83 |
| 2024 | Q1 | Q2 | 1,515 | 3,3 | 3,3 | 0,78 | Q2 | 78 |
| 2023 | Q1 | Q2 | 1,263 | 3,3 | 3,4 | 0,8 | Q2 | 78 |
| 2022 | Q1 | Q2 | 1,137 | 3,6 | 3,8 | 0,81 | Q2 | 78 |
| 2021 | Q1 | Q2 | 1,202 | 4,8 | 4,5 | 0,87 | Q2 | 78 |
| 2020 | Q1 | Q2 | 1,506 | 4,8 | 4,4 | 0,89 | Q2 | 78 |
| 2019 | Q1 | Q2 | 1,407 | 3,5 | 3,6 | 0,95 | Q2 | 78 |
| 2018 | — | Q2 | — | 4,1 | 3,5 | 0,98 | Q2 | — |
| 2017 | Q1 | Q2 | 1,597 | 4,2 | 3,5 | 0,94 | Q2 | 78 |
| 2016 | Q1 | Q2 | 1,41 | 3,4 | 3,2 | — | — | 78 |
| 2015 | Q1 | Q2 | 1,483 | 3 | 2,9 | — | — | 78 |
| 2014 | Q1 | Q2 | 1,254 | 3,1 | 2,8 | — | — | 78 |
| 2013 | Q1 | Q2 | 1,26 | 3,2 | 2,9 | — | — | 78 |
| 2012 | Q1 | Q3 | 1,249 | 2 | 2,3 | — | — | 78 |
| 2011 | Q1 | Q2 | 1,216 | 2,9 | 2,3 | — | — | 78 |
| 2010 | Q1 | Q3 | 0,974 | 2,4 | 2,1 | — | — | 78 |
| 2009 | — | Q3 | — | 1,5 | — | — | — | — |
| 2008 | — | Q3 | — | 2,4 | — | — | — | — |
JCR kategori quartile geçmişi
Yıla ve kategoriye göre JCR / JCI quartile. 1997 ve sonrası.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
| Yıl | Kategori | Edition | JCR Q (1997+) | JCI Q (1997+) | Sıra |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | ONCOLOGY | SCIE | Q2 | Q2 | 120/333 |
| 2024 | ONCOLOGY | SCIE | Q2 | Q2 | 123/328 |
| 2023 | ONCOLOGY | SCIE | Q2 | Q2 | 118/322 |
| 2022 | ONCOLOGY | SCIE | Q2 | Q2 | 118/241 |
| 2021 | ONCOLOGY | SCIE | Q2 | Q2 | 100/245 |
| 2020 | ONCOLOGY | SCIE | Q2 | Q2 | 97/242 |
| 2019 | ONCOLOGY | SCIE | Q2 | Q2 | 108/244 |
| 2018 | ONCOLOGY | SCIE | Q2 | Q2 | 71/230 |
| 2017 | ONCOLOGY | SCIE | Q2 | Q2 | 68/223 |
| 2016 | ONCOLOGY | SCIE | Q2 | — | 88/217 |
| 2015 | ONCOLOGY | SCIE | Q2 | — | 99/213 |
| 2014 | ONCOLOGY | SCIE | Q2 | — | 88/211 |
| 2013 | ONCOLOGY | SCIE | Q2 | — | 79/203 |
| 2012 | ONCOLOGY | SCIE | Q3 | — | 126/197 |
| 2011 | ONCOLOGY | SCIE | Q2 | — | 79/196 |
| 2010 | ONCOLOGY | SCIE | Q3 | — | 102/185 |
| 2009 | ONCOLOGY | SCIE | Q3 | — | 119/166 |
| 2008 | ONCOLOGY | SCIE | Q3 | — | 80/143 |