2025
SJR Q3
JCR Q4 · 0,7
OA
67 eşleşen makale
SCIE
Dergi ayrıntısı
Revista de Nutricao
- Yayıncı
- Pontificia Universidade Catolica de Campinas
- Ülke
- Brazil · Latin America
- Tür
- journal
- ISSN
-
14155273
Bütünleşik değerlendirme
Scopus tarafı Scimago SJR; WoS tarafı Master Journal List + JCR/JIF. Kaynaklar ISSN üzerinden eşleştirilir. WoS / JCR metrikleri yalnızca 1997 ve sonrası yıllar için vardır.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
Scopus
Scopus · Scimago
- SJR 0,261
- Quartile Q3
- H-Index 44
- Atıf/yayın 0,57
- Doküman (3y) 169
- Atıf (3y) 117
Clarivate
Web of Science · JCR · 2025
- JCR Q Q4
- JIF 0,7
- 5Y JIF 0,8
- JCI 0,1
WoS indeksleri
- SCIE
Konu sınıflandırması
Kategoriler (SJR)
- Medicine (miscellaneous) Q3
- Nutrition and Dietetics Q3
Alanlar
- Medicine
- Nursing
WoS kategorileri
- Nutrition & Dietetics
Yıllık quartile karşılaştırması
Scimago (SJR) tüm yıllar; Clarivate (JCR / JIF / JCI) 1997 ve sonrası. Güncel yıl açık; diğer yıllar kapalıdır.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
| Yıl | SJR Q | JCR Q (1997+) | SJR | JIF (1997+) | 5Y JIF (1997+) | JCI (1997+) | JCI Q (1997+) | H-Index |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Q3 | Q4 | 0,261 | 0,7 | 0,8 | 0,1 | Q4 | 44 |
| 2024 | Q3 | Q4 | 0,241 | 0,5 | 0,9 | 0,1 | Q4 | 42 |
| 2023 | Q4 | Q4 | 0,205 | 0,6 | 0,8 | 0,11 | Q4 | 42 |
| 2022 | Q3 | Q4 | 0,25 | 0,8 | 0,9 | 0,13 | Q4 | 42 |
| 2021 | Q4 | Q4 | 0,208 | 1,1 | 1 | 0,14 | Q4 | 42 |
| 2020 | Q3 | Q4 | 0,254 | 0,6 | 0,8 | 0,11 | Q4 | 42 |
| 2019 | Q3 | Q4 | 0,261 | 0,4 | 0,7 | 0,13 | Q4 | 42 |
| 2018 | — | Q4 | — | 0,5 | 0,6 | 0,13 | Q4 | — |
| 2017 | Q3 | Q4 | 0,282 | 0,4 | 0,6 | 0,12 | Q4 | 42 |
| 2016 | Q3 | Q4 | 0,247 | 0,3 | 0,5 | — | — | 42 |
| 2015 | Q3 | Q4 | 0,261 | 0,4 | 0,7 | — | — | 42 |
| 2014 | Q3 | Q4 | 0,366 | 0,5 | 0,7 | — | — | 42 |
| 2013 | Q3 | Q4 | 0,335 | 0,3 | 0,6 | — | — | 42 |
| 2012 | Q3 | Q4 | 0,236 | 0,3 | 0,5 | — | — | 42 |
| 2011 | Q3 | Q4 | 0,31 | 0,2 | — | — | — | 42 |
| 2010 | Q2 | Q4 | 0,395 | 0,4 | — | — | — | 42 |
| 2009 | — | Q4 | — | 0,3 | — | — | — | — |
JCR kategori quartile geçmişi
Yıla ve kategoriye göre JCR / JCI quartile. 1997 ve sonrası.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
| Yıl | Kategori | Edition | JCR Q (1997+) | JCI Q (1997+) | Sıra |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | NUTRITION & DIETETICS | SCIE | Q4 | Q4 | 103/114 |
| 2024 | NUTRITION & DIETETICS | SCIE | Q4 | Q4 | 101/113 |
| 2023 | NUTRITION & DIETETICS | SCIE | Q4 | Q4 | 100/114 |
| 2022 | NUTRITION & DIETETICS | SCIE | Q4 | Q4 | 81/88 |
| 2021 | NUTRITION & DIETETICS | SCIE | Q4 | Q4 | 80/90 |
| 2020 | NUTRITION & DIETETICS | SCIE | Q4 | Q4 | 80/88 |
| 2019 | NUTRITION & DIETETICS | SCIE | Q4 | Q4 | 84/89 |
| 2018 | NUTRITION & DIETETICS | SCIE | Q4 | Q4 | 79/87 |
| 2017 | NUTRITION & DIETETICS | SCIE | Q4 | Q4 | 74/83 |
| 2016 | NUTRITION & DIETETICS | SCIE | Q4 | — | 74/81 |
| 2015 | NUTRITION & DIETETICS | SCIE | Q4 | — | 73/80 |
| 2014 | NUTRITION & DIETETICS | SCIE | Q4 | — | 70/77 |
| 2013 | NUTRITION & DIETETICS | SCIE | Q4 | — | 73/79 |
| 2012 | NUTRITION & DIETETICS | SCIE | Q4 | — | 71/76 |
| 2011 | NUTRITION & DIETETICS | SCIE | Q4 | — | 70/74 |
| 2010 | NUTRITION & DIETETICS | SCIE | Q4 | — | 64/70 |
| 2009 | NUTRITION & DIETETICS | SCIE | Q4 | — | 61/66 |