2025
SJR Q1
JCR Q1 · 3,6
192 eşleşen makale
SCIE
SSCI
Dergi ayrıntısı
European Journal of Oncology Nursing
- Yayıncı
- Churchill Livingstone
- Ülke
- United Kingdom · Western Europe
- Tür
- journal
- ISSN
-
1462388915322122
Bütünleşik değerlendirme
Scopus tarafı Scimago SJR; WoS tarafı Master Journal List + JCR/JIF. Kaynaklar ISSN üzerinden eşleştirilir. WoS / JCR metrikleri yalnızca 1997 ve sonrası yıllar için vardır.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
Scopus
Scopus · Scimago
- SJR 0,914
- Quartile Q1
- H-Index 79
- Atıf/yayın 3,86
- Doküman (3y) 498
- Atıf (3y) 2.016
Clarivate
Web of Science · JCR · 2025
- JCR Q Q1
- JIF 3,6
- 5Y JIF 4,1
- JCI 1,11
WoS indeksleri
- SCIE
- SSCI
Konu sınıflandırması
Kategoriler (SJR)
- Medicine (miscellaneous) Q1
- Oncology (nursing) Q2
Alanlar
- Medicine
- Nursing
WoS kategorileri
- Nursing
- Oncology | Nursing
Yıllık quartile karşılaştırması
Scimago (SJR) tüm yıllar; Clarivate (JCR / JIF / JCI) 1997 ve sonrası. Güncel yıl açık; diğer yıllar kapalıdır.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
| Yıl | SJR Q | JCR Q (1997+) | SJR | JIF (1997+) | 5Y JIF (1997+) | JCI (1997+) | JCI Q (1997+) | H-Index |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Q1 | Q1 | 0,914 | 3,6 | 4,1 | 1,11 | Q1 | 79 |
| 2024 | Q1 | Q1 | 0,936 | 2,7 | 3,4 | 1 | Q1 | 74 |
| 2023 | Q1 | Q1 | 0,801 | 2,7 | 3 | 0,98 | Q2 | 74 |
| 2022 | Q1 | Q1 | 0,68 | 2,8 | 3,2 | 0,97 | Q2 | 74 |
| 2021 | Q2 | Q2 | 0,612 | 2,6 | 3 | 0,93 | Q2 | 74 |
| 2020 | Q2 | Q1 | 0,755 | 2,4 | 3,1 | 0,98 | Q2 | 74 |
| 2019 | Q2 | Q1 | 0,753 | 1,9 | 2,3 | 0,94 | Q2 | 74 |
| 2018 | — | Q1 | — | 1,7 | 2,3 | 0,98 | Q2 | — |
| 2017 | Q1 | Q1 | 0,94 | 1,8 | 2,3 | 1,08 | Q1 | 74 |
| 2016 | Q1 | Q1 | 0,9 | 1,8 | 2,2 | — | — | 74 |
| 2015 | Q1 | Q1 | 0,899 | 1,6 | 1,9 | — | — | 74 |
| 2014 | Q2 | Q1 | 0,756 | 1,4 | 1,8 | — | — | 74 |
| 2013 | Q1 | Q1 | 0,864 | 1,8 | 2,2 | — | — | 74 |
| 2012 | Q1 | Q1 | 0,942 | 1,7 | 1,9 | — | — | 74 |
| 2011 | Q1 | Q1 | 0,777 | 1,4 | 1,7 | — | — | 74 |
| 2010 | Q2 | Q2 | 0,654 | 1,1 | 1,8 | — | — | 74 |
| 2009 | — | Q2 | — | 1,1 | 2,1 | — | — | — |
| 2008 | — | Q2 | — | 1 | 2,5 | — | — | — |
JCR kategori quartile geçmişi
Yıla ve kategoriye göre JCR / JCI quartile. 1997 ve sonrası.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
| Yıl | Kategori | Edition | JCR Q (1997+) | JCI Q (1997+) | Sıra |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | NURSING | SCIE, SSCI | Q1 | Q1 | 20/194 |
| 2025 | ONCOLOGY | SCIE | Q2 | Q1 | 132/333 |
| 2024 | NURSING | SCIE, SSCI | Q1 | Q2 | 27/193 |
| 2024 | ONCOLOGY | SCIE | Q3 | Q1 | 171/328 |
| 2023 | NURSING | SCIE, SSCI | Q1 | Q2 | 24/193 |
| 2023 | ONCOLOGY | SCIE | Q3 | Q2 | 163/322 |
| 2022 | NURSING | SCIE | Q1 | Q2 | 20/125 |
| 2022 | NURSING | SSCI | Q1 | Q2 | 20/123 |
| 2022 | ONCOLOGY | SCIE | Q3 | Q2 | 168/241 |
| 2021 | NURSING | SCIE | Q2 | Q2 | 34/125 |
| 2021 | NURSING | SSCI | Q2 | Q2 | 32/123 |
| 2021 | ONCOLOGY | SCIE | Q4 | Q2 | 197/245 |
| 2020 | NURSING | SCIE | Q1 | Q2 | 26/124 |
| 2020 | NURSING | SSCI | Q1 | Q2 | 25/122 |
| 2020 | ONCOLOGY | SCIE | Q4 | Q2 | 213/242 |
| 2019 | NURSING | SCIE | Q1 | Q2 | 30/123 |
| 2019 | NURSING | SSCI | Q1 | Q2 | 28/121 |
| 2019 | ONCOLOGY | SCIE | Q4 | Q2 | 211/244 |
| 2018 | NURSING | SCIE | Q1 | Q2 | 29/120 |
| 2018 | NURSING | SSCI | Q1 | Q2 | 26/118 |
| 2018 | ONCOLOGY | SCIE | Q4 | Q2 | 202/230 |
| 2017 | NURSING | SCIE | Q1 | Q2 | 21/118 |
| 2017 | NURSING | SSCI | Q1 | Q2 | 19/115 |
| 2017 | ONCOLOGY | SCIE | Q4 | Q1 | 185/223 |
| 2016 | NURSING | SCIE | Q1 | — | 20/116 |
| 2016 | NURSING | SSCI | Q1 | — | 18/114 |
| 2016 | ONCOLOGY | SCIE | Q4 | — | 167/217 |
| 2015 | NURSING | SCIE | Q1 | — | 22/116 |
| 2015 | NURSING | SSCI | Q1 | — | 20/114 |
| 2015 | ONCOLOGY | SCIE | Q4 | — | 175/213 |
| 2014 | NURSING | SCIE | Q1 | — | 23/111 |
| 2014 | NURSING | SSCI | Q1 | — | 20/109 |
| 2014 | ONCOLOGY | SCIE | Q4 | — | 177/211 |
| 2013 | NURSING | SCIE | Q1 | — | 13/107 |
| 2013 | NURSING | SSCI | Q1 | — | 12/105 |
| 2013 | ONCOLOGY | SCIE | Q3 | — | 148/203 |
| 2012 | NURSING | SCIE | Q1 | — | 11/106 |
| 2012 | NURSING | SSCI | Q1 | — | 10/104 |
| 2012 | ONCOLOGY | SCIE | Q3 | — | 147/197 |
| 2011 | NURSING | SCIE | Q1 | — | 16/99 |
| 2011 | NURSING | SSCI | Q1 | — | 15/97 |
| 2010 | NURSING | SCIE | Q2 | — | 28/89 |
| 2010 | NURSING | SSCI | Q2 | — | 25/87 |
| 2009 | NURSING | SCIE | Q2 | — | 22/72 |
| 2009 | NURSING | SSCI | Q2 | — | 21/70 |
| 2008 | NURSING | SCIE | Q2 | — | 30/62 |