2025
SJR Q1
JCR Q1 · 11,6
3 eşleşen makale
SCIE
Dergi ayrıntısı
Journal of Photochemistry and Photobiology C: Photochemistry Reviews
- Yayıncı
- Elsevier B.V.
- Ülke
- Netherlands · Western Europe
- Tür
- journal
- ISSN
-
13895567
Bütünleşik değerlendirme
Scopus tarafı Scimago SJR; WoS tarafı Master Journal List + JCR/JIF. Kaynaklar ISSN üzerinden eşleştirilir. WoS / JCR metrikleri yalnızca 1997 ve sonrası yıllar için vardır.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
Scopus
Scopus · Scimago
- SJR 2,206
- Quartile Q1
- H-Index 121
- Atıf/yayın 11,71
- Doküman (3y) 67
- Atıf (3y) 900
Clarivate
Web of Science · JCR · 2025
- JCR Q Q1
- JIF 11,6
- 5Y JIF 15,4
- JCI 1,41
WoS indeksleri
- SCIE
Konu sınıflandırması
Kategoriler (SJR)
- Catalysis Q1
- Organic Chemistry Q1
- Physical and Theoretical Chemistry Q1
Alanlar
- Chemical Engineering
- Chemistry
WoS kategorileri
- Chemistry, Physical
Yıllık quartile karşılaştırması
Scimago (SJR) tüm yıllar; Clarivate (JCR / JIF / JCI) 1997 ve sonrası. Güncel yıl açık; diğer yıllar kapalıdır.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
| Yıl | SJR Q | JCR Q (1997+) | SJR | JIF (1997+) | 5Y JIF (1997+) | JCI (1997+) | JCI Q (1997+) | H-Index |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Q1 | Q1 | 2,206 | 11,6 | 15,4 | 1,41 | Q1 | 121 |
| 2024 | Q1 | Q1 | 2,651 | 13,1 | 15,9 | 1,24 | Q1 | 113 |
| 2023 | Q1 | Q1 | 2,475 | 12,8 | 14,9 | 1,13 | Q1 | 113 |
| 2022 | Q1 | Q1 | 2,837 | 13,6 | 14,8 | 1 | Q2 | 113 |
| 2021 | Q1 | Q1 | 2,718 | 17,2 | 15,7 | 0,88 | Q2 | 113 |
| 2020 | Q1 | Q1 | 2,987 | 12,9 | 14,9 | 0,77 | Q2 | 113 |
| 2019 | Q1 | Q1 | 2,527 | 12 | 14,4 | 0,71 | Q2 | 113 |
| 2018 | — | Q1 | — | 10,4 | 14,4 | 0,87 | Q2 | — |
| 2017 | Q1 | Q1 | 4,416 | 15,3 | 18,1 | 0,93 | Q2 | 113 |
| 2016 | Q1 | Q1 | 4,311 | 12,3 | 15,5 | — | — | 113 |
| 2015 | Q1 | Q1 | 4,31 | 12,2 | 15,3 | — | — | 113 |
| 2014 | Q1 | Q1 | 4,817 | 16,1 | 14,8 | — | — | 113 |
| 2013 | Q1 | Q1 | 3,974 | 11,6 | 14,4 | — | — | 113 |
| 2012 | Q1 | Q1 | 3,714 | 8,1 | 12 | — | — | 113 |
| 2011 | Q1 | Q1 | 4,704 | 10,4 | 12,5 | — | — | 113 |
| 2010 | Q1 | Q1 | 3,864 | 10,8 | 10,3 | — | — | 113 |
| 2009 | — | Q1 | — | 8 | 9,7 | — | — | — |
| 2008 | — | Q1 | — | 5,4 | 8,9 | — | — | — |
| 2007 | — | Q1 | — | 5,7 | — | — | — | — |
| 2006 | — | Q1 | — | 7,3 | — | — | — | — |
| 2005 | — | Q1 | — | 8,2 | — | — | — | — |
JCR kategori quartile geçmişi
Yıla ve kategoriye göre JCR / JCI quartile. 1997 ve sonrası.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
| Yıl | Kategori | Edition | JCR Q (1997+) | JCI Q (1997+) | Sıra |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | CHEMISTRY, PHYSICAL | SCIE | Q1 | Q1 | 27/191 |
| 2024 | CHEMISTRY, PHYSICAL | SCIE | Q1 | Q1 | 21/185 |
| 2023 | CHEMISTRY, PHYSICAL | SCIE | Q1 | Q1 | 20/178 |
| 2022 | CHEMISTRY, PHYSICAL | SCIE | Q1 | Q2 | 18/161 |
| 2021 | CHEMISTRY, PHYSICAL | SCIE | Q1 | Q2 | 13/165 |
| 2020 | CHEMISTRY, PHYSICAL | SCIE | Q1 | Q2 | 17/162 |
| 2019 | CHEMISTRY, PHYSICAL | SCIE | Q1 | Q2 | 14/159 |
| 2018 | CHEMISTRY, PHYSICAL | SCIE | Q1 | Q2 | 15/148 |
| 2017 | CHEMISTRY, PHYSICAL | SCIE | Q1 | Q2 | 5/147 |
| 2016 | CHEMISTRY, PHYSICAL | SCIE | Q1 | — | 9/146 |
| 2015 | CHEMISTRY, PHYSICAL | SCIE | Q1 | — | 7/144 |
| 2014 | CHEMISTRY, PHYSICAL | SCIE | Q1 | — | 5/139 |
| 2013 | CHEMISTRY, PHYSICAL | SCIE | Q1 | — | 8/136 |
| 2012 | CHEMISTRY, PHYSICAL | SCIE | Q1 | — | 10/135 |
| 2011 | CHEMISTRY, PHYSICAL | SCIE | Q1 | — | 7/134 |
| 2010 | CHEMISTRY, PHYSICAL | SCIE | Q1 | — | 6/127 |
| 2009 | CHEMISTRY, PHYSICAL | SCIE | Q1 | — | 5/121 |
| 2008 | CHEMISTRY, PHYSICAL | SCIE | Q1 | — | 12/113 |
| 2007 | CHEMISTRY, PHYSICAL | SCIE | Q1 | — | 10/111 |
| 2006 | CHEMISTRY, PHYSICAL | SCIE | Q1 | — | 7/108 |
| 2005 | CHEMISTRY, PHYSICAL | SCIE | Q1 | — | 4/111 |