2025
SJR Q2
JCR Q2 · 2,6
5 eşleşen makale
SCIE
Dergi ayrıntısı
International Journal of Cosmetic Science
- Yayıncı
- Wiley-Blackwell Publishing Ltd
- Ülke
- United Kingdom · Western Europe
- Tür
- journal
- ISSN
-
0142546314682494
Bütünleşik değerlendirme
Scopus tarafı Scimago SJR; WoS tarafı Master Journal List + JCR/JIF. Kaynaklar ISSN üzerinden eşleştirilir. WoS / JCR metrikleri yalnızca 1997 ve sonrası yıllar için vardır.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
Scopus
Scopus · Scimago
- SJR 0,672
- Quartile Q2
- H-Index 88
- Atıf/yayın 2,83
- Doküman (3y) 231
- Atıf (3y) 768
Clarivate
Web of Science · JCR · 2025
- JCR Q Q2
- JIF 2,6
- 5Y JIF 3,2
- JCI 0,62
WoS indeksleri
- SCIE
Konu sınıflandırması
Kategoriler (SJR)
- Aging Q3
- Chemistry (miscellaneous) Q2
- Colloid and Surface Chemistry Q2
- Dermatology Q2
- Drug Discovery Q2
- Pharmaceutical Science Q2
Alanlar
- Biochemistry, Genetics and Molecular Biology
- Chemical Engineering
- Chemistry
- Medicine
- Pharmacology, Toxicology and Pharmaceutics
WoS kategorileri
- Dermatology
Yıllık quartile karşılaştırması
Scimago (SJR) tüm yıllar; Clarivate (JCR / JIF / JCI) 1997 ve sonrası. Güncel yıl açık; diğer yıllar kapalıdır.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
| Yıl | SJR Q | JCR Q (1997+) | SJR | JIF (1997+) | 5Y JIF (1997+) | JCI (1997+) | JCI Q (1997+) | H-Index |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Q2 | Q2 | 0,672 | 2,6 | 3,2 | 0,62 | Q3 | 88 |
| 2024 | Q2 | Q2 | 0,694 | 2,5 | 2,9 | 0,64 | Q2 | 83 |
| 2023 | Q2 | Q2 | 0,552 | 2,7 | 3,2 | 0,66 | Q2 | 83 |
| 2022 | Q2 | Q3 | 0,467 | 2,3 | 2,6 | 0,6 | Q3 | 83 |
| 2021 | Q1 | Q3 | 0,7 | 2,4 | 2,8 | 0,64 | Q2 | 83 |
| 2020 | Q2 | Q2 | 0,532 | 3 | 2,9 | 0,6 | Q3 | 83 |
| 2019 | Q2 | Q3 | 0,494 | 1,7 | 2 | 0,57 | Q3 | 83 |
| 2018 | — | Q3 | — | 1,5 | 1,9 | 0,56 | Q3 | — |
| 2017 | Q2 | Q3 | 0,548 | 1,8 | 1,9 | 0,61 | Q3 | 83 |
| 2016 | Q2 | Q3 | 0,587 | 1,6 | 1,8 | — | — | 83 |
| 2015 | Q2 | Q3 | 0,516 | 1,5 | — | — | — | 83 |
| 2014 | Q2 | Q3 | 0,545 | 1,4 | — | — | — | 83 |
| 2013 | Q2 | Q3 | 0,443 | 1,5 | — | — | — | 83 |
| 2012 | Q2 | — | 0,364 | — | — | — | — | 83 |
| 2011 | Q2 | — | 0,474 | — | — | — | — | 83 |
| 2010 | Q2 | — | 0,509 | — | — | — | — | 83 |
JCR kategori quartile geçmişi
Yıla ve kategoriye göre JCR / JCI quartile. 1997 ve sonrası.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
| Yıl | Kategori | Edition | JCR Q (1997+) | JCI Q (1997+) | Sıra |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | DERMATOLOGY | SCIE | Q2 | Q3 | 41/99 |
| 2024 | DERMATOLOGY | SCIE | Q2 | Q2 | 40/96 |
| 2023 | DERMATOLOGY | SCIE | Q2 | Q2 | 33/94 |
| 2022 | DERMATOLOGY | SCIE | Q3 | Q3 | 40/70 |
| 2021 | DERMATOLOGY | SCIE | Q3 | Q2 | 41/69 |
| 2020 | DERMATOLOGY | SCIE | Q2 | Q3 | 33/69 |
| 2019 | DERMATOLOGY | SCIE | Q3 | Q3 | 44/68 |
| 2018 | DERMATOLOGY | SCIE | Q3 | Q3 | 46/66 |
| 2017 | DERMATOLOGY | SCIE | Q3 | Q3 | 34/64 |
| 2016 | DERMATOLOGY | SCIE | Q3 | — | 37/63 |
| 2015 | DERMATOLOGY | SCIE | Q3 | — | 32/61 |
| 2014 | DERMATOLOGY | SCIE | Q3 | — | 36/63 |
| 2013 | DERMATOLOGY | SCIE | Q3 | — | 34/61 |