2025
SJR Q2
JCR Q3 · 2,1
213 eşleşen makale
SCIE
Dergi ayrıntısı
Leukemia and Lymphoma
- Yayıncı
- Taylor and Francis Ltd.
- Ülke
- United Kingdom · Western Europe
- Tür
- journal
- ISSN
-
1029240310428194
Bütünleşik değerlendirme
Scopus tarafı Scimago SJR; WoS tarafı Master Journal List + JCR/JIF. Kaynaklar ISSN üzerinden eşleştirilir. WoS / JCR metrikleri yalnızca 1997 ve sonrası yıllar için vardır.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
Scopus
Scopus · Scimago
- SJR 0,861
- Quartile Q2
- H-Index 109
- Atıf/yayın 1,64
- Doküman (3y) 1.072
- Atıf (3y) 1.720
Clarivate
Web of Science · JCR · 2025
- JCR Q Q3
- JIF 2,1
- 5Y JIF 2,2
- JCI 0,41
WoS indeksleri
- SCIE
Konu sınıflandırması
Kategoriler (SJR)
- Cancer Research Q3
- Hematology Q2
- Oncology Q2
Alanlar
- Biochemistry, Genetics and Molecular Biology
- Medicine
WoS kategorileri
- Oncology | Hematology
Yıllık quartile karşılaştırması
Scimago (SJR) tüm yıllar; Clarivate (JCR / JIF / JCI) 1997 ve sonrası. Güncel yıl açık; diğer yıllar kapalıdır.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
| Yıl | SJR Q | JCR Q (1997+) | SJR | JIF (1997+) | 5Y JIF (1997+) | JCI (1997+) | JCI Q (1997+) | H-Index |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Q2 | Q3 | 0,861 | 2,1 | 2,2 | 0,41 | Q3 | 109 |
| 2024 | Q2 | Q3 | 0,778 | 2,2 | 2,3 | 0,41 | Q3 | 105 |
| 2023 | Q2 | Q3 | 0,79 | 2,2 | 2,5 | 0,4 | Q3 | 105 |
| 2022 | Q2 | Q3 | 0,837 | 2,6 | 2,7 | 0,4 | Q3 | 105 |
| 2021 | Q2 | Q3 | 0,741 | 3 | 3 | 0,45 | Q3 | 105 |
| 2020 | Q2 | Q3 | 0,961 | 3,3 | 3,1 | 0,57 | Q3 | 105 |
| 2019 | Q2 | Q2 | 0,886 | 3 | 2,6 | 0,59 | Q2 | 105 |
| 2018 | — | Q3 | — | 2,7 | 2,4 | 0,55 | Q2 | — |
| 2017 | Q2 | Q2 | 0,976 | 2,6 | 2,5 | 0,56 | Q2 | 105 |
| 2016 | Q2 | Q2 | 1,04 | 2,8 | 2,5 | — | — | 105 |
| 2015 | Q2 | Q2 | 1,185 | 3,1 | 2,7 | — | — | 105 |
| 2014 | Q2 | Q2 | 1,127 | 2,9 | 2,6 | — | — | 105 |
| 2013 | Q2 | Q2 | 1,009 | 2,6 | 2,5 | — | — | 105 |
| 2012 | Q2 | Q3 | 0,999 | 2,3 | 2,4 | — | — | 105 |
| 2011 | Q2 | Q2 | 1,18 | 2,6 | 2,3 | — | — | 105 |
| 2010 | Q2 | Q2 | 0,885 | 2,5 | 2,1 | — | — | 105 |
| 2009 | — | Q3 | — | 2,4 | 1,8 | — | — | — |
| 2008 | — | Q3 | — | 1,9 | 1,7 | — | — | — |
| 2007 | — | Q3 | — | 1,5 | 1,5 | — | — | — |
| 2006 | — | Q3 | — | 1,6 | — | — | — | — |
| 2005 | — | Q3 | — | 1,3 | — | — | — | — |
| 2004 | — | Q3 | — | 1,1 | — | — | — | — |
| 2003 | — | Q3 | — | 1,2 | — | — | — | — |
| 2002 | — | Q3 | — | 1,3 | — | — | — | — |
| 2001 | — | Q3 | — | 1,3 | — | — | — | — |
| 2000 | — | Q3 | — | 1,3 | — | — | — | — |
| 1999 | — | Q3 | — | 1,1 | — | — | — | — |
| 1998 | — | Q3 | — | 1,1 | — | — | — | — |
| 1997 | — | Q3 | — | 1 | — | — | — | — |
JCR kategori quartile geçmişi
Yıla ve kategoriye göre JCR / JCI quartile. 1997 ve sonrası.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
| Yıl | Kategori | Edition | JCR Q (1997+) | JCI Q (1997+) | Sıra |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | HEMATOLOGY | SCIE | Q3 | Q3 | 61/103 |
| 2025 | ONCOLOGY | SCIE | Q3 | Q3 | 236/333 |
| 2024 | HEMATOLOGY | SCIE | Q3 | Q3 | 51/99 |
| 2024 | ONCOLOGY | SCIE | Q3 | Q3 | 217/328 |
| 2023 | HEMATOLOGY | SCIE | Q3 | Q3 | 53/97 |
| 2023 | ONCOLOGY | SCIE | Q3 | Q4 | 210/322 |
| 2022 | HEMATOLOGY | SCIE | Q3 | Q3 | 55/79 |
| 2022 | ONCOLOGY | SCIE | Q3 | Q4 | 176/241 |
| 2021 | HEMATOLOGY | SCIE | Q3 | Q3 | 53/78 |
| 2021 | ONCOLOGY | SCIE | Q3 | Q3 | 181/245 |
| 2020 | HEMATOLOGY | SCIE | Q3 | Q3 | 39/76 |
| 2020 | ONCOLOGY | SCIE | Q3 | Q3 | 169/242 |
| 2019 | HEMATOLOGY | SCIE | Q2 | Q2 | 33/76 |
| 2019 | ONCOLOGY | SCIE | Q3 | Q3 | 138/244 |
| 2018 | HEMATOLOGY | SCIE | Q3 | Q2 | 40/73 |
| 2018 | ONCOLOGY | SCIE | Q3 | Q3 | 139/230 |
| 2017 | HEMATOLOGY | SCIE | Q2 | Q2 | 34/71 |
| 2017 | ONCOLOGY | SCIE | Q3 | Q3 | 140/223 |
| 2016 | HEMATOLOGY | SCIE | Q2 | — | 32/70 |
| 2016 | ONCOLOGY | SCIE | Q3 | — | 120/217 |
| 2015 | HEMATOLOGY | SCIE | Q2 | — | 28/70 |
| 2015 | ONCOLOGY | SCIE | Q2 | — | 95/213 |
| 2014 | HEMATOLOGY | SCIE | Q2 | — | 29/68 |
| 2014 | ONCOLOGY | SCIE | Q2 | — | 103/211 |
| 2013 | HEMATOLOGY | SCIE | Q2 | — | 30/68 |
| 2013 | ONCOLOGY | SCIE | Q3 | — | 110/203 |
| 2012 | HEMATOLOGY | SCIE | Q3 | — | 37/67 |
| 2012 | ONCOLOGY | SCIE | Q3 | — | 110/197 |
| 2011 | HEMATOLOGY | SCIE | Q3 | — | 36/68 |
| 2011 | ONCOLOGY | SCIE | Q2 | — | 96/196 |
| 2010 | HEMATOLOGY | SCIE | Q3 | — | 38/66 |
| 2010 | ONCOLOGY | SCIE | Q2 | — | 91/185 |
| 2009 | HEMATOLOGY | SCIE | Q3 | — | 32/61 |
| 2009 | ONCOLOGY | SCIE | Q3 | — | 85/166 |
| 2008 | HEMATOLOGY | SCIE | Q3 | — | 43/62 |
| 2008 | ONCOLOGY | SCIE | Q3 | — | 106/143 |
| 2007 | HEMATOLOGY | SCIE | Q3 | — | 41/63 |
| 2007 | ONCOLOGY | SCIE | Q4 | — | 101/132 |
| 2006 | HEMATOLOGY | SCIE | Q3 | — | 43/61 |
| 2006 | ONCOLOGY | SCIE | Q4 | — | 99/127 |
| 2005 | HEMATOLOGY | SCIE | Q3 | — | 45/60 |
| 2005 | ONCOLOGY | SCIE | Q4 | — | 99/123 |
| 2004 | HEMATOLOGY | SCIE | Q3 | — | 46/62 |
| 2004 | ONCOLOGY | SCIE | Q4 | — | 99/123 |
| 2003 | HEMATOLOGY | SCIE | Q3 | — | 44/62 |
| 2003 | ONCOLOGY | SCIE | Q4 | — | 97/120 |
| 2002 | HEMATOLOGY | SCIE | Q3 | — | 41/61 |
| 2002 | ONCOLOGY | SCIE | Q3 | — | 81/114 |
| 2001 | HEMATOLOGY | SCIE | Q3 | — | 38/59 |
| 2001 | ONCOLOGY | SCIE | Q3 | — | 78/107 |
| 2000 | HEMATOLOGY | SCIE | Q3 | — | 39/60 |
| 2000 | ONCOLOGY | SCIE | Q3 | — | 72/103 |
| 1999 | HEMATOLOGY | SCIE | Q3 | — | 36/60 |
| 1999 | ONCOLOGY | SCIE | Q3 | — | 68/105 |
| 1998 | HEMATOLOGY | SCIE | Q3 | — | 38/59 |
| 1998 | ONCOLOGY | SCIE | Q3 | — | 62/104 |
| 1997 | HEMATOLOGY | SCIE | Q3 | — | 34/59 |
| 1997 | ONCOLOGY | SCIE | Q3 | — | 58/102 |