2025
SJR Q1
JCR Q1 · 8,2
OA
133 eşleşen makale
SCIE
Dergi ayrıntısı
Haematologica
- Yayıncı
- Ferrata Storti Foundation
- Ülke
- Italy · Western Europe
- Tür
- journal
- ISSN
-
0390607815928721
Bütünleşik değerlendirme
Scopus tarafı Scimago SJR; WoS tarafı Master Journal List + JCR/JIF. Kaynaklar ISSN üzerinden eşleştirilir. WoS / JCR metrikleri yalnızca 1997 ve sonrası yıllar için vardır.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
Scopus
Scopus · Scimago
- SJR 2,534
- Quartile Q1
- H-Index 179
- Atıf/yayın 4
- Doküman (3y) 1.360
- Atıf (3y) 5.579
Clarivate
Web of Science · JCR · 2025
- JCR Q Q1
- JIF 8,2
- 5Y JIF 8,5
- JCI 1,77
WoS indeksleri
- SCIE
Konu sınıflandırması
Yıllık quartile karşılaştırması
Scimago (SJR) tüm yıllar; Clarivate (JCR / JIF / JCI) 1997 ve sonrası. Güncel yıl açık; diğer yıllar kapalıdır.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
| Yıl | SJR Q | JCR Q (1997+) | SJR | JIF (1997+) | 5Y JIF (1997+) | JCI (1997+) | JCI Q (1997+) | H-Index |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Q1 | Q1 | 2,534 | 8,2 | 8,5 | 1,77 | Q1 | 179 |
| 2024 | Q1 | Q1 | 2,449 | 7,9 | 8,2 | 1,9 | Q1 | 172 |
| 2023 | Q1 | Q1 | 2,49 | 8,2 | 8,4 | 1,91 | Q1 | 172 |
| 2022 | Q1 | Q1 | 2,557 | 10,1 | 8,8 | 1,73 | Q1 | 172 |
| 2021 | Q1 | Q1 | 2,528 | 11 | 10,3 | 1,59 | Q1 | 172 |
| 2020 | Q1 | Q1 | 2,782 | 9,9 | 9,8 | 1,51 | Q1 | 172 |
| 2019 | Q1 | Q1 | 2,931 | 7,1 | 7,4 | 1,45 | Q1 | 172 |
| 2018 | — | Q1 | — | 7,6 | 6,9 | 1,42 | Q1 | — |
| 2017 | Q1 | Q1 | 3,063 | 9,1 | 7 | 1,48 | Q1 | 172 |
| 2016 | Q1 | Q1 | 2,821 | 7,7 | 6,4 | — | — | 172 |
| 2015 | Q1 | Q1 | 2,959 | 6,7 | 5,9 | — | — | 172 |
| 2014 | Q1 | Q1 | 2,617 | 5,8 | 5,7 | — | — | 172 |
| 2013 | Q1 | Q1 | 2,496 | 5,9 | 5,9 | — | — | 172 |
| 2012 | Q1 | Q1 | 2,464 | 5,9 | 6 | — | — | 172 |
| 2011 | Q1 | Q1 | 2,477 | 6,4 | 6,1 | — | — | 172 |
| 2010 | Q1 | Q1 | 1,864 | 6,5 | 6,1 | — | — | 172 |
| 2009 | — | Q1 | — | 6,4 | 5,8 | — | — | — |
| 2008 | — | Q1 | — | 6 | 5,5 | — | — | — |
| 2007 | — | Q1 | — | 5,5 | 4,8 | — | — | — |
| 2006 | — | Q1 | — | 5 | — | — | — | — |
| 2005 | — | Q1 | — | 4,6 | — | — | — | — |
| 2004 | — | Q1 | — | 4,2 | — | — | — | — |
| 2003 | — | Q1 | — | 3,5 | — | — | — | — |
| 2002 | — | Q1 | — | 3,2 | — | — | — | — |
| 2001 | — | Q1 | — | 3,2 | — | — | — | — |
| 2000 | — | Q2 | — | 2,5 | — | — | — | — |
| 1999 | — | Q2 | — | 2,1 | — | — | — | — |
| 1998 | — | Q2 | — | 1,9 | — | — | — | — |
| 1997 | — | Q1 | — | 2,6 | — | — | — | — |
JCR kategori quartile geçmişi
Yıla ve kategoriye göre JCR / JCI quartile. 1997 ve sonrası.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
| Yıl | Kategori | Edition | JCR Q (1997+) | JCI Q (1997+) | Sıra |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | HEMATOLOGY | SCIE | Q1 | Q1 | 12/103 |
| 2024 | HEMATOLOGY | SCIE | Q1 | Q1 | 11/99 |
| 2023 | HEMATOLOGY | SCIE | Q1 | Q1 | 11/97 |
| 2022 | HEMATOLOGY | SCIE | Q1 | Q1 | 10/79 |
| 2021 | HEMATOLOGY | SCIE | Q1 | Q1 | 8/78 |
| 2020 | HEMATOLOGY | SCIE | Q1 | Q1 | 8/76 |
| 2019 | HEMATOLOGY | SCIE | Q1 | Q1 | 7/76 |
| 2018 | HEMATOLOGY | SCIE | Q1 | Q1 | 7/73 |
| 2017 | HEMATOLOGY | SCIE | Q1 | Q1 | 5/71 |
| 2016 | HEMATOLOGY | SCIE | Q1 | — | 4/70 |
| 2015 | HEMATOLOGY | SCIE | Q1 | — | 4/70 |
| 2014 | HEMATOLOGY | SCIE | Q1 | — | 6/68 |
| 2013 | HEMATOLOGY | SCIE | Q1 | — | 5/68 |
| 2012 | HEMATOLOGY | SCIE | Q1 | — | 9/67 |
| 2011 | HEMATOLOGY | SCIE | Q1 | — | 6/68 |
| 2010 | HEMATOLOGY | SCIE | Q1 | — | 7/66 |
| 2009 | HEMATOLOGY | SCIE | Q1 | — | 8/61 |
| 2008 | HEMATOLOGY | SCIE | Q1 | — | 9/62 |
| 2007 | HEMATOLOGY | SCIE | Q1 | — | 9/63 |
| 2006 | HEMATOLOGY | SCIE | Q1 | — | 10/61 |
| 2005 | HEMATOLOGY | SCIE | Q1 | — | 10/60 |
| 2004 | HEMATOLOGY | SCIE | Q1 | — | 12/62 |
| 2003 | HEMATOLOGY | SCIE | Q1 | — | 13/62 |
| 2002 | HEMATOLOGY | SCIE | Q1 | — | 12/61 |
| 2001 | HEMATOLOGY | SCIE | Q1 | — | 11/59 |
| 2000 | HEMATOLOGY | SCIE | Q2 | — | 19/60 |
| 1999 | HEMATOLOGY | SCIE | Q2 | — | 21/60 |
| 1998 | HEMATOLOGY | SCIE | Q2 | — | 19/59 |
| 1997 | HEMATOLOGY | SCIE | Q1 | — | 13/59 |