2025
SJR Q2
JCR Q3 · 3,2
6 eşleşen makale
SCIE
Dergi ayrıntısı
Archivum Immunologiae et Therapiae Experimentalis
- Yayıncı
- Sciendo
- Ülke
- Poland · Eastern Europe
- Tür
- journal
- ISSN
-
0004069X16614917
Bütünleşik değerlendirme
Scopus tarafı Scimago SJR; WoS tarafı Master Journal List + JCR/JIF. Kaynaklar ISSN üzerinden eşleştirilir. WoS / JCR metrikleri yalnızca 1997 ve sonrası yıllar için vardır.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
Scopus
Scopus · Scimago
- SJR 0,759
- Quartile Q2
- H-Index 79
- Atıf/yayın 3,49
- Doküman (3y) 75
- Atıf (3y) 246
Clarivate
Web of Science · JCR · 2025
- JCR Q Q3
- JIF 3,2
- 5Y JIF 2,8
- JCI 0,53
WoS indeksleri
- SCIE
Konu sınıflandırması
Kategoriler (SJR)
- Immunology Q3
- Immunology and Allergy Q3
- Medicine (miscellaneous) Q2
Alanlar
- Immunology and Microbiology
- Medicine
WoS kategorileri
- Immunology
Yıllık quartile karşılaştırması
Scimago (SJR) tüm yıllar; Clarivate (JCR / JIF / JCI) 1997 ve sonrası. Güncel yıl açık; diğer yıllar kapalıdır.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
| Yıl | SJR Q | JCR Q (1997+) | SJR | JIF (1997+) | 5Y JIF (1997+) | JCI (1997+) | JCI Q (1997+) | H-Index |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Q2 | Q3 | 0,759 | 3,2 | 2,8 | 0,53 | Q3 | 79 |
| 2024 | Q1 | Q2 | 1,026 | 3,9 | 3,6 | 0,6 | Q3 | 76 |
| 2023 | Q2 | Q3 | 0,659 | 2,9 | 3,4 | 0,43 | Q4 | 76 |
| 2022 | Q2 | Q3 | 0,784 | 3,2 | 3,9 | 0,44 | Q4 | 76 |
| 2021 | Q2 | Q3 | 0,782 | 3,8 | 4,2 | 0,48 | Q3 | 76 |
| 2020 | Q1 | Q2 | 1,011 | 4,3 | 4,1 | 0,56 | Q3 | 76 |
| 2019 | Q1 | Q3 | 1,009 | 3,2 | 3,1 | 0,57 | Q3 | 76 |
| 2018 | — | Q3 | — | 2,9 | 2,9 | 0,51 | Q4 | — |
| 2017 | Q1 | Q3 | 0,946 | 3 | 2,9 | 0,49 | Q4 | 76 |
| 2016 | Q1 | Q4 | 0,957 | 2 | 2,8 | — | — | 76 |
| 2015 | Q1 | Q3 | 1,247 | 2,5 | 2,8 | — | — | 76 |
| 2014 | Q1 | Q2 | 1,394 | 3,2 | 2,8 | — | — | 76 |
| 2013 | Q1 | Q2 | 1,146 | 2,8 | 2,8 | — | — | 76 |
| 2012 | Q1 | Q3 | 1,009 | 2,4 | 2,6 | — | — | 76 |
| 2011 | Q1 | Q3 | 1,013 | 2,5 | 2,3 | — | — | 76 |
| 2010 | Q1 | Q3 | 0,883 | 2,4 | 2 | — | — | 76 |
| 2009 | — | Q3 | — | 2 | 1,7 | — | — | — |
| 2008 | — | Q4 | — | 1,4 | 1,5 | — | — | — |
| 2007 | — | Q4 | — | 1,7 | 1,3 | — | — | — |
| 2006 | — | Q4 | — | 1,6 | — | — | — | — |
| 2005 | — | Q4 | — | 1 | — | — | — | — |
| 2004 | — | Q4 | — | 0,7 | — | — | — | — |
| 2003 | — | Q4 | — | 0,7 | — | — | — | — |
| 2002 | — | Q4 | — | 0,8 | — | — | — | — |
JCR kategori quartile geçmişi
Yıla ve kategoriye göre JCR / JCI quartile. 1997 ve sonrası.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
| Yıl | Kategori | Edition | JCR Q (1997+) | JCI Q (1997+) | Sıra |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | IMMUNOLOGY | SCIE | Q3 | Q3 | 103/183 |
| 2024 | IMMUNOLOGY | SCIE | Q2 | Q3 | 68/183 |
| 2023 | IMMUNOLOGY | SCIE | Q3 | Q4 | 108/181 |
| 2022 | IMMUNOLOGY | SCIE | Q3 | Q4 | 110/161 |
| 2021 | IMMUNOLOGY | SCIE | Q3 | Q3 | 104/162 |
| 2020 | IMMUNOLOGY | SCIE | Q2 | Q3 | 79/162 |
| 2019 | IMMUNOLOGY | SCIE | Q3 | Q3 | 88/159 |
| 2018 | IMMUNOLOGY | SCIE | Q3 | Q4 | 94/158 |
| 2017 | IMMUNOLOGY | SCIE | Q3 | Q4 | 82/155 |
| 2016 | IMMUNOLOGY | SCIE | Q4 | — | 117/151 |
| 2015 | IMMUNOLOGY | SCIE | Q3 | — | 93/151 |
| 2014 | IMMUNOLOGY | SCIE | Q2 | — | 60/148 |
| 2013 | IMMUNOLOGY | SCIE | Q2 | — | 69/144 |
| 2012 | IMMUNOLOGY | SCIE | Q3 | — | 90/137 |
| 2011 | IMMUNOLOGY | SCIE | Q3 | — | 83/139 |
| 2010 | IMMUNOLOGY | SCIE | Q3 | — | 83/134 |
| 2009 | IMMUNOLOGY | SCIE | Q3 | — | 95/128 |
| 2008 | IMMUNOLOGY | SCIE | Q4 | — | 101/121 |
| 2007 | IMMUNOLOGY | SCIE | Q4 | — | 91/119 |
| 2006 | IMMUNOLOGY | SCIE | Q4 | — | 92/117 |
| 2005 | IMMUNOLOGY | SCIE | Q4 | — | 97/115 |
| 2004 | IMMUNOLOGY | SCIE | Q4 | — | 99/111 |
| 2003 | IMMUNOLOGY | SCIE | Q4 | — | 101/114 |
| 2002 | IMMUNOLOGY | SCIE | Q4 | — | 101/119 |