2023
SJR Q3
JCR Q4 · 1,2
8 eşleşen makale
Dergi ayrıntısı
Progres en Urologie
- Yayıncı
- Elsevier Masson s.r.l.
- Ülke
- France · Western Europe
- Tür
- journal
- ISSN
-
11667087
Bütünleşik değerlendirme
Scopus tarafı Scimago SJR; WoS tarafı Master Journal List + JCR/JIF. Kaynaklar ISSN üzerinden eşleştirilir. WoS / JCR metrikleri yalnızca 1997 ve sonrası yıllar için vardır.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
Scopus
Scopus · Scimago
- SJR 0,309
- Quartile Q3
- H-Index 0
- Atıf/yayın 0
- Doküman (3y) 0
- Atıf (3y) 0
Clarivate
Web of Science · JCR · 2025
- JCR Q Q4
- JIF 1,2
- 5Y JIF 1,1
- JCI 0,38
Konu sınıflandırması
Kategoriler (SJR)
- Urology Q3
Alanlar
- Medicine
Yıllık quartile karşılaştırması
Scimago (SJR) tüm yıllar; Clarivate (JCR / JIF / JCI) 1997 ve sonrası. Güncel yıl açık; diğer yıllar kapalıdır.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
| Yıl | SJR Q | JCR Q (1997+) | SJR | JIF (1997+) | 5Y JIF (1997+) | JCI (1997+) | JCI Q (1997+) | H-Index |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | Q4 | — | 1,2 | 1,1 | 0,38 | Q3 | — |
| 2024 | — | Q3 | — | 1,1 | 1 | 0,33 | Q4 | — |
| 2023 | Q3 | Q4 | 0,309 | 0,8 | 0,8 | 0,32 | Q4 | 0 |
| 2022 | Q3 | Q4 | 0,279 | 1,1 | 0,9 | 0,29 | Q4 | 0 |
| 2021 | Q3 | Q4 | 0,26 | 1,1 | 0,8 | 0,3 | Q4 | 0 |
| 2020 | Q3 | Q4 | 0,27 | 0,9 | 0,7 | 0,21 | Q4 | 0 |
| 2019 | Q3 | Q4 | 0,23 | 0,5 | 0,5 | 0,19 | Q4 | 0 |
| 2018 | — | Q4 | — | 0,6 | 0,5 | 0,18 | Q4 | — |
| 2017 | Q4 | Q4 | 0,165 | 0,8 | 0,5 | 0,18 | Q4 | 0 |
| 2016 | Q3 | Q4 | 0,316 | 0,6 | 0,5 | — | — | 0 |
| 2015 | Q3 | Q4 | 0,313 | 0,6 | 0,5 | — | — | 0 |
| 2014 | Q3 | Q4 | 0,219 | 0,7 | 0,5 | — | — | 0 |
| 2013 | Q3 | Q4 | 0,307 | 0,8 | 0,6 | — | — | 0 |
| 2012 | Q3 | Q4 | 0,275 | 0,8 | 0,5 | — | — | 0 |
| 2011 | Q3 | Q4 | 0,24 | 0,6 | 0,5 | — | — | 0 |
| 2010 | Q3 | Q4 | 0,184 | 0,5 | 0,4 | — | — | 0 |
| 2009 | — | Q4 | — | 0,6 | 0,5 | — | — | — |
| 2008 | — | Q4 | — | 0,6 | 0,6 | — | — | — |
| 2007 | — | Q4 | — | 0,3 | 0,5 | — | — | — |
| 2006 | — | Q4 | — | 0,3 | — | — | — | — |
| 2005 | — | Q4 | — | 0,6 | — | — | — | — |
| 2004 | — | Q4 | — | 0,4 | — | — | — | — |
| 2003 | — | Q4 | — | 0,4 | — | — | — | — |
| 2002 | — | Q4 | — | 0,4 | — | — | — | — |
| 2001 | — | Q4 | — | 0,4 | — | — | — | — |
JCR kategori quartile geçmişi
Yıla ve kategoriye göre JCR / JCI quartile. 1997 ve sonrası.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
| Yıl | Kategori | Edition | JCR Q (1997+) | JCI Q (1997+) | Sıra |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q4 | Q3 | 101/134 |
| 2024 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q3 | Q4 | 97/133 |
| 2023 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q4 | Q4 | 102/126 |
| 2022 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q4 | Q4 | 79/88 |
| 2021 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q4 | Q4 | 83/90 |
| 2020 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q4 | Q4 | 83/89 |
| 2019 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q4 | Q4 | 82/85 |
| 2018 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q4 | Q4 | 76/80 |
| 2017 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q4 | Q4 | 70/76 |
| 2016 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q4 | — | 70/77 |
| 2015 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q4 | — | 69/77 |
| 2014 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q4 | — | 70/78 |
| 2013 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q4 | — | 64/77 |
| 2012 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q4 | — | 62/73 |
| 2011 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q4 | — | 63/73 |
| 2010 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q4 | — | 61/69 |
| 2009 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q4 | — | 53/63 |
| 2008 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q4 | — | 53/57 |
| 2007 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q4 | — | 52/55 |
| 2006 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q4 | — | 52/55 |
| 2005 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q4 | — | 44/51 |
| 2004 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q4 | — | 44/52 |
| 2003 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q4 | — | 44/49 |
| 2002 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q4 | — | 43/47 |
| 2001 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q4 | — | 41/44 |