2025
SJR Q3
JCR Q4 · 1,1
18 eşleşen makale
SCIE
Dergi ayrıntısı
Canadian Journal of Urology
- Yayıncı
- Tech Science Press
- Ülke
- United States · Northern America
- Tür
- journal
- ISSN
-
1195947914885581
Bütünleşik değerlendirme
Scopus tarafı Scimago SJR; WoS tarafı Master Journal List + JCR/JIF. Kaynaklar ISSN üzerinden eşleştirilir. WoS / JCR metrikleri yalnızca 1997 ve sonrası yıllar için vardır.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
Scopus
Scopus · Scimago
- SJR 0,329
- Quartile Q3
- H-Index 51
- Atıf/yayın 0,82
- Doküman (3y) 211
- Atıf (3y) 184
Clarivate
Web of Science · JCR · 2025
- JCR Q Q4
- JIF 1,1
- 5Y JIF 1,4
- JCI 0,33
WoS indeksleri
- SCIE
Konu sınıflandırması
Kategoriler (SJR)
- Medicine (miscellaneous) Q3
- Urology Q3
Alanlar
- Medicine
WoS kategorileri
- Urology & Nephrology
Yıllık quartile karşılaştırması
Scimago (SJR) tüm yıllar; Clarivate (JCR / JIF / JCI) 1997 ve sonrası. Güncel yıl açık; diğer yıllar kapalıdır.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
| Yıl | SJR Q | JCR Q (1997+) | SJR | JIF (1997+) | 5Y JIF (1997+) | JCI (1997+) | JCI Q (1997+) | H-Index |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Q3 | Q4 | 0,329 | 1,1 | 1,4 | 0,33 | Q4 | 51 |
| 2024 | Q3 | Q4 | 0,448 | 0,9 | 1,5 | 0,41 | Q3 | 48 |
| 2023 | Q3 | Q3 | 0,442 | 1,2 | 1,3 | 0,39 | Q3 | 48 |
| 2022 | Q3 | Q4 | 0,378 | 1,5 | 1,4 | 0,31 | Q4 | 48 |
| 2021 | Q3 | Q4 | 0,329 | 1,7 | 1,6 | 0,27 | Q4 | 48 |
| 2020 | Q3 | Q4 | 0,405 | 1,3 | 1,6 | 0,33 | Q3 | 48 |
| 2019 | Q3 | Q4 | 0,477 | 1,2 | 1,3 | 0,35 | Q4 | 48 |
| 2018 | — | Q4 | — | 1 | 1 | 0,36 | Q3 | — |
| 2017 | Q2 | Q4 | 0,582 | 1,4 | 1,2 | 0,41 | Q3 | 48 |
| 2016 | Q2 | Q4 | 0,48 | 1,1 | 1 | — | — | 48 |
| 2015 | Q2 | Q4 | 0,615 | 1,1 | 1 | — | — | 48 |
| 2014 | Q2 | Q4 | 0,574 | 1 | 0,8 | — | — | 48 |
| 2013 | Q2 | Q4 | 0,626 | 0,9 | 0,8 | — | — | 48 |
| 2012 | Q2 | Q4 | 0,454 | 0,7 | — | — | — | 48 |
| 2011 | Q2 | Q4 | 0,386 | 0,6 | — | — | — | 48 |
| 2010 | Q2 | Q4 | 0,478 | 0,8 | — | — | — | 48 |
JCR kategori quartile geçmişi
Yıla ve kategoriye göre JCR / JCI quartile. 1997 ve sonrası.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
| Yıl | Kategori | Edition | JCR Q (1997+) | JCI Q (1997+) | Sıra |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q4 | Q4 | 105/134 |
| 2024 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q4 | Q3 | 105/133 |
| 2023 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q3 | Q3 | 91/126 |
| 2022 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q4 | Q4 | 73/88 |
| 2021 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q4 | Q4 | 74/90 |
| 2020 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q4 | Q3 | 78/89 |
| 2019 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q4 | Q4 | 72/85 |
| 2018 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q4 | Q3 | 72/80 |
| 2017 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q4 | Q3 | 59/76 |
| 2016 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q4 | — | 61/77 |
| 2015 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q4 | — | 61/77 |
| 2014 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q4 | — | 63/78 |
| 2013 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q4 | — | 62/77 |
| 2012 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q4 | — | 64/73 |
| 2011 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q4 | — | 62/73 |
| 2010 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q4 | — | 58/69 |