2025
SJR Q3
JCR Q4 · 0,7
OA
4 eşleşen makale
SCIE
Dergi ayrıntısı
Revista Chapingo, Serie Ciencias Forestales y del Ambiente
- Yayıncı
- Universidad Autonoma Chapingo
- Ülke
- Mexico · Latin America
- Tür
- journal
- ISSN
-
2007382820074018
Bütünleşik değerlendirme
Scopus tarafı Scimago SJR; WoS tarafı Master Journal List + JCR/JIF. Kaynaklar ISSN üzerinden eşleştirilir. WoS / JCR metrikleri yalnızca 1997 ve sonrası yıllar için vardır.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
Scopus
Scopus · Scimago
- SJR 0,223
- Quartile Q3
- H-Index 17
- Atıf/yayın 0,66
- Doküman (3y) 88
- Atıf (3y) 52
Clarivate
Web of Science · JCR · 2025
- JCR Q Q4
- JIF 0,7
- 5Y JIF 0,6
- JCI 0,17
WoS indeksleri
- SCIE
Konu sınıflandırması
Kategoriler (SJR)
- Ecology Q3
- Forestry Q3
Alanlar
- Agricultural and Biological Sciences
- Environmental Science
WoS kategorileri
- Forestry
Yıllık quartile karşılaştırması
Scimago (SJR) tüm yıllar; Clarivate (JCR / JIF / JCI) 1997 ve sonrası. Güncel yıl açık; diğer yıllar kapalıdır.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
| Yıl | SJR Q | JCR Q (1997+) | SJR | JIF (1997+) | 5Y JIF (1997+) | JCI (1997+) | JCI Q (1997+) | H-Index |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Q3 | Q4 | 0,223 | 0,7 | 0,6 | 0,17 | Q4 | 17 |
| 2024 | Q3 | Q4 | 0,226 | 0,5 | 0,6 | 0,19 | Q4 | 16 |
| 2023 | Q3 | Q4 | 0,237 | 0,4 | 0,6 | 0,2 | Q4 | 16 |
| 2022 | Q3 | Q4 | 0,213 | 0,6 | 0,7 | 0,21 | Q4 | 16 |
| 2021 | Q3 | Q4 | 0,2 | 0,7 | 0,9 | 0,22 | Q4 | 16 |
| 2020 | Q3 | Q4 | 0,201 | 0,7 | 0,9 | 0,26 | Q4 | 16 |
| 2019 | Q3 | Q4 | 0,189 | 0,4 | 0,6 | 0,25 | Q4 | 16 |
| 2018 | — | Q4 | — | 0,6 | 0,7 | 0,26 | Q4 | — |
| 2017 | Q3 | Q4 | 0,218 | 0,4 | 0,5 | 0,22 | Q4 | 16 |
| 2016 | Q4 | Q4 | 0,161 | 0,2 | 0,3 | — | — | 16 |
| 2015 | Q4 | Q4 | 0,155 | 0,2 | 0,3 | — | — | 16 |
| 2014 | Q4 | Q4 | 0,155 | 0,1 | 0,2 | — | — | 16 |
| 2013 | Q4 | Q4 | 0,101 | 0,2 | — | — | — | 16 |
| 2012 | — | Q4 | — | 0,1 | — | — | — | 16 |
| 2011 | Q4 | Q4 | 0,101 | 0 | — | — | — | 16 |
| 2010 | Q4 | Q4 | 0,12 | 0,1 | — | — | — | 16 |
JCR kategori quartile geçmişi
Yıla ve kategoriye göre JCR / JCI quartile. 1997 ve sonrası.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
| Yıl | Kategori | Edition | JCR Q (1997+) | JCI Q (1997+) | Sıra |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | FORESTRY | SCIE | Q4 | Q4 | 77/92 |
| 2024 | FORESTRY | SCIE | Q4 | Q4 | 77/92 |
| 2023 | FORESTRY | SCIE | Q4 | Q4 | 78/89 |
| 2022 | FORESTRY | SCIE | Q4 | Q4 | 60/69 |
| 2021 | FORESTRY | SCIE | Q4 | Q4 | 63/69 |
| 2020 | FORESTRY | SCIE | Q4 | Q4 | 61/67 |
| 2019 | FORESTRY | SCIE | Q4 | Q4 | 64/68 |
| 2018 | FORESTRY | SCIE | Q4 | Q4 | 59/67 |
| 2017 | FORESTRY | SCIE | Q4 | Q4 | 59/66 |
| 2016 | FORESTRY | SCIE | Q4 | — | 63/64 |
| 2015 | FORESTRY | SCIE | Q4 | — | 62/66 |
| 2014 | FORESTRY | SCIE | Q4 | — | 65/65 |
| 2013 | FORESTRY | SCIE | Q4 | — | 63/64 |
| 2012 | FORESTRY | SCIE | Q4 | — | 60/62 |
| 2011 | FORESTRY | SCIE | Q4 | — | 59/59 |
| 2010 | FORESTRY | SCIE | Q4 | — | 53/54 |