2025
SJR Q2
JCR Q3 · 1,7
80 eşleşen makale
SCIE
Dergi ayrıntısı
Surgical Infections
- Yayıncı
- Mary Ann Liebert Inc.
- Ülke
- United States · Northern America
- Tür
- journal
- ISSN
-
1096296415578674
Bütünleşik değerlendirme
Scopus tarafı Scimago SJR; WoS tarafı Master Journal List + JCR/JIF. Kaynaklar ISSN üzerinden eşleştirilir. WoS / JCR metrikleri yalnızca 1997 ve sonrası yıllar için vardır.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
Scopus
Scopus · Scimago
- SJR 0,533
- Quartile Q2
- H-Index 76
- Atıf/yayın 1,35
- Doküman (3y) 440
- Atıf (3y) 617
Clarivate
Web of Science · JCR · 2025
- JCR Q Q3
- JIF 1,7
- 5Y JIF 2,1
- JCI 0,54
WoS indeksleri
- SCIE
Konu sınıflandırması
Kategoriler (SJR)
- Infectious Diseases Q3
- Microbiology (medical) Q3
- Surgery Q2
Alanlar
- Medicine
WoS kategorileri
- Infectious Diseases | Surgery
Yıllık quartile karşılaştırması
Scimago (SJR) tüm yıllar; Clarivate (JCR / JIF / JCI) 1997 ve sonrası. Güncel yıl açık; diğer yıllar kapalıdır.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
| Yıl | SJR Q | JCR Q (1997+) | SJR | JIF (1997+) | 5Y JIF (1997+) | JCI (1997+) | JCI Q (1997+) | H-Index |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Q2 | Q3 | 0,533 | 1,7 | 2,1 | 0,54 | Q3 | 76 |
| 2024 | Q2 | Q3 | 0,587 | 1,4 | 1,8 | 0,51 | Q3 | 72 |
| 2023 | Q2 | Q3 | 0,581 | 1,4 | 2,6 | 0,52 | Q3 | 72 |
| 2022 | Q2 | Q3 | 0,515 | 2 | 2,4 | 0,54 | Q3 | 72 |
| 2021 | Q2 | Q3 | 0,581 | 1,9 | 2,5 | 0,59 | Q3 | 72 |
| 2020 | Q2 | Q3 | 0,773 | 2,1 | 2,5 | 0,72 | Q2 | 72 |
| 2019 | Q2 | Q2 | 0,748 | 2,2 | 1,8 | 0,74 | Q2 | 72 |
| 2018 | — | Q2 | — | 1,9 | 1,8 | 0,66 | Q2 | — |
| 2017 | Q2 | Q3 | 0,711 | 1,7 | 1,8 | 0,52 | Q3 | 72 |
| 2016 | Q2 | Q3 | 0,549 | 1,1 | 1,5 | — | — | 72 |
| 2015 | Q2 | Q3 | 0,689 | 1,3 | 1,5 | — | — | 72 |
| 2014 | Q2 | Q3 | 0,699 | 1,4 | 1,8 | — | — | 72 |
| 2013 | Q1 | Q2 | 0,822 | 1,7 | 1,7 | — | — | 72 |
| 2012 | Q1 | Q2 | 0,919 | 1,9 | — | — | — | 72 |
| 2011 | Q1 | Q2 | 0,805 | 1,8 | — | — | — | 72 |
| 2010 | Q1 | Q2 | 0,733 | 1,7 | 4,2 | — | — | 72 |
JCR kategori quartile geçmişi
Yıla ve kategoriye göre JCR / JCI quartile. 1997 ve sonrası.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
| Yıl | Kategori | Edition | JCR Q (1997+) | JCI Q (1997+) | Sıra |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | INFECTIOUS DISEASES | SCIE | Q4 | Q3 | 110/141 |
| 2025 | SURGERY | SCIE | Q3 | Q3 | 170/321 |
| 2024 | INFECTIOUS DISEASES | SCIE | Q4 | Q3 | 110/137 |
| 2024 | SURGERY | SCIE | Q3 | Q3 | 183/314 |
| 2023 | INFECTIOUS DISEASES | SCIE | Q4 | Q3 | 108/132 |
| 2023 | SURGERY | SCIE | Q3 | Q3 | 166/292 |
| 2022 | INFECTIOUS DISEASES | SCIE | Q4 | Q3 | 81/96 |
| 2022 | SURGERY | SCIE | Q3 | Q3 | 113/213 |
| 2021 | INFECTIOUS DISEASES | SCIE | Q4 | Q3 | 84/95 |
| 2021 | SURGERY | SCIE | Q3 | Q3 | 149/213 |
| 2020 | INFECTIOUS DISEASES | SCIE | Q4 | Q3 | 77/93 |
| 2020 | SURGERY | SCIE | Q3 | Q2 | 125/211 |
| 2019 | INFECTIOUS DISEASES | SCIE | Q3 | Q2 | 65/92 |
| 2019 | SURGERY | SCIE | Q2 | Q2 | 79/210 |
| 2018 | INFECTIOUS DISEASES | SCIE | Q4 | Q3 | 70/89 |
| 2018 | SURGERY | SCIE | Q2 | Q2 | 98/203 |
| 2017 | INFECTIOUS DISEASES | SCIE | Q4 | Q3 | 71/88 |
| 2017 | SURGERY | SCIE | Q3 | Q3 | 108/200 |
| 2016 | INFECTIOUS DISEASES | SCIE | Q4 | — | 78/84 |
| 2016 | SURGERY | SCIE | Q3 | — | 142/197 |
| 2015 | INFECTIOUS DISEASES | SCIE | Q4 | — | 68/83 |
| 2015 | SURGERY | SCIE | Q3 | — | 116/200 |
| 2014 | INFECTIOUS DISEASES | SCIE | Q4 | — | 64/78 |
| 2014 | SURGERY | SCIE | Q3 | — | 103/198 |
| 2013 | INFECTIOUS DISEASES | SCIE | Q4 | — | 55/72 |
| 2013 | SURGERY | SCIE | Q2 | — | 80/204 |
| 2012 | INFECTIOUS DISEASES | SCIE | Q3 | — | 50/70 |
| 2012 | SURGERY | SCIE | Q2 | — | 66/199 |
| 2011 | SURGERY | SCIE | Q2 | — | 66/199 |
| 2010 | SURGERY | SCIE | Q2 | — | 67/188 |