2025
SJR Q2
JCR Q2 · 1,8
89 eşleşen makale
SCIE
Dergi ayrıntısı
Journal of Hand Therapy
- Yayıncı
- Hanley and Belfus Inc.
- Ülke
- United States · Northern America
- Tür
- journal
- ISSN
-
089411301545004X
Bütünleşik değerlendirme
Scopus tarafı Scimago SJR; WoS tarafı Master Journal List + JCR/JIF. Kaynaklar ISSN üzerinden eşleştirilir. WoS / JCR metrikleri yalnızca 1997 ve sonrası yıllar için vardır.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
Scopus
Scopus · Scimago
- SJR 0,511
- Quartile Q2
- H-Index 78
- Atıf/yayın 1,77
- Doküman (3y) 297
- Atıf (3y) 557
Clarivate
Web of Science · JCR · 2025
- JCR Q Q2
- JIF 1,8
- 5Y JIF 2,1
- JCI 0,91
WoS indeksleri
- SCIE
Konu sınıflandırması
Kategoriler (SJR)
- Physical Therapy, Sports Therapy and Rehabilitation Q2
- Rehabilitation Q2
Alanlar
- Health Professions
- Medicine
WoS kategorileri
- Orthopedics | Rehabilitation | Surgery
Yıllık quartile karşılaştırması
Scimago (SJR) tüm yıllar; Clarivate (JCR / JIF / JCI) 1997 ve sonrası. Güncel yıl açık; diğer yıllar kapalıdır.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
| Yıl | SJR Q | JCR Q (1997+) | SJR | JIF (1997+) | 5Y JIF (1997+) | JCI (1997+) | JCI Q (1997+) | H-Index |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Q2 | Q2 | 0,511 | 1,8 | 2,1 | 0,91 | Q2 | 78 |
| 2024 | Q2 | Q2 | 0,56 | 1,8 | 2,3 | 1,01 | Q1 | 74 |
| 2023 | Q1 | Q1 | 0,69 | 2,1 | 2,7 | 0,97 | Q1 | 74 |
| 2022 | Q2 | Q2 | 0,576 | 2 | 2,2 | 0,73 | Q2 | 74 |
| 2021 | Q2 | Q3 | 0,515 | 1,9 | 2,3 | 0,71 | Q2 | 74 |
| 2020 | Q1 | Q3 | 0,741 | 1,9 | 2,3 | 0,66 | Q2 | 74 |
| 2019 | Q1 | Q3 | 0,756 | 1,5 | 1,8 | 0,66 | Q2 | 74 |
| 2018 | — | Q3 | — | 1,5 | 2 | 0,62 | Q2 | — |
| 2017 | Q2 | Q4 | 0,432 | 1 | 1,8 | 0,57 | Q2 | 74 |
| 2016 | Q2 | Q3 | 0,614 | 1,2 | 2 | — | — | 74 |
| 2015 | Q1 | Q2 | 0,765 | 1,8 | 2 | — | — | 74 |
| 2014 | Q2 | Q1 | 0,641 | 2 | 2,1 | — | — | 74 |
| 2013 | Q2 | Q2 | 0,584 | 1,8 | 1,8 | — | — | 74 |
| 2012 | Q1 | Q3 | 0,675 | 1,2 | 1,6 | — | — | 74 |
| 2011 | Q2 | Q2 | 0,581 | 1,6 | 1,3 | — | — | 74 |
| 2010 | Q2 | Q3 | 0,443 | 1,2 | — | — | — | 74 |
| 2009 | — | Q3 | — | 0,6 | — | — | — | — |
| 2008 | — | Q3 | — | 0,9 | — | — | — | — |
JCR kategori quartile geçmişi
Yıla ve kategoriye göre JCR / JCI quartile. 1997 ve sonrası.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
| Yıl | Kategori | Edition | JCR Q (1997+) | JCI Q (1997+) | Sıra |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | ORTHOPEDICS | SCIE | Q3 | Q2 | 76/147 |
| 2025 | REHABILITATION | SCIE | Q2 | Q2 | 83/175 |
| 2025 | SURGERY | SCIE | Q2 | Q2 | 157/321 |
| 2024 | ORTHOPEDICS | SCIE | Q2 | Q2 | 69/140 |
| 2024 | REHABILITATION | SCIE | Q2 | Q2 | 65/175 |
| 2024 | SURGERY | SCIE | Q2 | Q1 | 135/314 |
| 2023 | ORTHOPEDICS | SCIE | Q2 | Q2 | 45/136 |
| 2023 | REHABILITATION | SCIE | Q1 | Q2 | 40/170 |
| 2023 | SURGERY | SCIE | Q2 | Q1 | 100/292 |
| 2022 | ORTHOPEDICS | SCIE | Q3 | Q2 | 49/86 |
| 2022 | REHABILITATION | SCIE | Q2 | Q3 | 33/68 |
| 2022 | SURGERY | SCIE | Q3 | Q2 | 113/213 |
| 2021 | ORTHOPEDICS | SCIE | Q3 | Q2 | 59/86 |
| 2021 | REHABILITATION | SCIE | Q3 | Q2 | 43/68 |
| 2021 | SURGERY | SCIE | Q3 | Q2 | 144/213 |
| 2020 | ORTHOPEDICS | SCIE | Q3 | Q2 | 54/82 |
| 2020 | REHABILITATION | SCIE | Q3 | Q3 | 45/68 |
| 2020 | SURGERY | SCIE | Q3 | Q2 | 135/211 |
| 2019 | ORTHOPEDICS | SCIE | Q3 | Q2 | 54/82 |
| 2019 | REHABILITATION | SCIE | Q3 | Q3 | 41/68 |
| 2019 | SURGERY | SCIE | Q3 | Q2 | 136/210 |
| 2018 | ORTHOPEDICS | SCIE | Q3 | Q2 | 48/76 |
| 2018 | REHABILITATION | SCIE | Q3 | Q3 | 34/65 |
| 2018 | SURGERY | SCIE | Q3 | Q2 | 127/203 |
| 2017 | ORTHOPEDICS | SCIE | Q4 | Q2 | 60/77 |
| 2017 | REHABILITATION | SCIE | Q4 | Q3 | 51/65 |
| 2017 | SURGERY | SCIE | Q4 | Q3 | 157/200 |
| 2016 | ORTHOPEDICS | SCIE | Q3 | — | 48/76 |
| 2016 | REHABILITATION | SCIE | Q3 | — | 46/65 |
| 2016 | SURGERY | SCIE | Q3 | — | 138/197 |
| 2015 | ORTHOPEDICS | SCIE | Q2 | — | 29/74 |
| 2015 | REHABILITATION | SCIE | Q2 | — | 22/65 |
| 2015 | SURGERY | SCIE | Q2 | — | 81/200 |
| 2014 | ORTHOPEDICS | SCIE | Q2 | — | 25/72 |
| 2014 | REHABILITATION | SCIE | Q1 | — | 14/64 |
| 2014 | SURGERY | SCIE | Q2 | — | 76/198 |
| 2013 | ORTHOPEDICS | SCIE | Q2 | — | 29/67 |
| 2013 | REHABILITATION | SCIE | Q2 | — | 19/63 |
| 2013 | SURGERY | SCIE | Q2 | — | 76/204 |
| 2012 | ORTHOPEDICS | SCIE | Q3 | — | 36/65 |
| 2012 | REHABILITATION | SCIE | Q3 | — | 38/64 |
| 2012 | SURGERY | SCIE | Q3 | — | 118/199 |
| 2011 | ORTHOPEDICS | SCIE | Q2 | — | 28/65 |
| 2011 | REHABILITATION | SCIE | Q2 | — | 27/62 |
| 2011 | SURGERY | SCIE | Q2 | — | 82/199 |
| 2010 | ORTHOPEDICS | SCIE | Q3 | — | 31/61 |
| 2010 | REHABILITATION | SCIE | Q3 | — | 25/44 |
| 2010 | SURGERY | SCIE | Q3 | — | 101/188 |
| 2009 | ORTHOPEDICS | SCIE | Q3 | — | 39/56 |
| 2009 | SURGERY | SCIE | Q4 | — | 133/167 |
| 2008 | ORTHOPEDICS | SCIE | Q3 | — | 33/49 |
| 2008 | SURGERY | SCIE | Q3 | — | 101/148 |