2025
SJR Q2
JCR Q3 · 1,7
327 eşleşen makale
SCIE
Dergi ayrıntısı
Ocular Immunology and Inflammation
- Yayıncı
- Taylor and Francis Ltd.
- Ülke
- United Kingdom · Western Europe
- Tür
- journal
- ISSN
-
0927394817445078
Bütünleşik değerlendirme
Scopus tarafı Scimago SJR; WoS tarafı Master Journal List + JCR/JIF. Kaynaklar ISSN üzerinden eşleştirilir. WoS / JCR metrikleri yalnızca 1997 ve sonrası yıllar için vardır.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
Scopus
Scopus · Scimago
- SJR 0,724
- Quartile Q2
- H-Index 75
- Atıf/yayın 1,71
- Doküman (3y) 1.095
- Atıf (3y) 1.918
Clarivate
Web of Science · JCR · 2025
- JCR Q Q3
- JIF 1,7
- 5Y JIF 2
- JCI 0,66
WoS indeksleri
- SCIE
Konu sınıflandırması
Kategoriler (SJR)
- Immunology and Allergy Q3
- Ophthalmology Q2
Alanlar
- Medicine
WoS kategorileri
- Ophthalmology
Yıllık quartile karşılaştırması
Scimago (SJR) tüm yıllar; Clarivate (JCR / JIF / JCI) 1997 ve sonrası. Güncel yıl açık; diğer yıllar kapalıdır.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
| Yıl | SJR Q | JCR Q (1997+) | SJR | JIF (1997+) | 5Y JIF (1997+) | JCI (1997+) | JCI Q (1997+) | H-Index |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Q2 | Q3 | 0,724 | 1,7 | 2 | 0,66 | Q3 | 75 |
| 2024 | Q2 | Q2 | 0,805 | 2 | 2,4 | 0,78 | Q2 | 72 |
| 2023 | Q2 | Q2 | 0,836 | 2,6 | 2,8 | 0,94 | Q2 | 72 |
| 2022 | Q1 | Q2 | 0,805 | 3,3 | 3,3 | 0,99 | Q2 | 72 |
| 2021 | Q1 | Q2 | 1,232 | 3,7 | 3,7 | 1,1 | Q2 | 72 |
| 2020 | Q2 | Q2 | 0,775 | 3,1 | 3,1 | 1,02 | Q1 | 72 |
| 2019 | Q2 | Q2 | 0,78 | 2,1 | 2,3 | 0,96 | Q1 | 72 |
| 2018 | — | Q2 | — | 2,2 | 2,7 | 0,89 | Q2 | — |
| 2017 | Q2 | Q1 | 0,746 | 3,3 | 2,8 | 0,78 | Q2 | 72 |
| 2016 | Q2 | Q2 | 0,605 | 2,5 | 2,2 | — | — | 72 |
| 2015 | Q2 | Q2 | 0,678 | 2,5 | 1,9 | — | — | 72 |
| 2014 | Q2 | Q2 | 0,637 | 2 | 1,6 | — | — | 72 |
| 2013 | Q2 | Q3 | 0,61 | 1,4 | 1,4 | — | — | 72 |
| 2012 | Q2 | Q3 | 0,77 | 1,1 | 1,1 | — | — | 72 |
| 2011 | Q2 | Q3 | 0,611 | 1,2 | 1 | — | — | 72 |
| 2010 | Q2 | Q3 | 0,541 | 0,9 | 1 | — | — | 72 |
| 2009 | — | Q4 | — | 0,7 | 1 | — | — | — |
| 2008 | — | Q4 | — | 0,9 | 1,1 | — | — | — |
| 2007 | — | Q3 | — | 1,1 | 1,2 | — | — | — |
| 2006 | — | Q3 | — | 0,8 | — | — | — | — |
| 2005 | — | Q3 | — | 0,9 | — | — | — | — |
| 2004 | — | Q4 | — | 0,6 | — | — | — | — |
| 2003 | — | Q4 | — | 0,5 | — | — | — | — |
| 2002 | — | Q3 | — | 1 | — | — | — | — |
| 2001 | — | Q3 | — | 0,8 | — | — | — | — |
| 2000 | — | Q2 | — | 0,8 | — | — | — | — |
| 1999 | — | Q2 | — | 0,9 | — | — | — | — |
| 1998 | — | Q3 | — | 0,6 | — | — | — | — |
JCR kategori quartile geçmişi
Yıla ve kategoriye göre JCR / JCI quartile. 1997 ve sonrası.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
| Yıl | Kategori | Edition | JCR Q (1997+) | JCI Q (1997+) | Sıra |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | OPHTHALMOLOGY | SCIE | Q3 | Q3 | 60/98 |
| 2024 | OPHTHALMOLOGY | SCIE | Q2 | Q2 | 44/99 |
| 2023 | OPHTHALMOLOGY | SCIE | Q2 | Q2 | 26/95 |
| 2022 | OPHTHALMOLOGY | SCIE | Q2 | Q2 | 18/62 |
| 2021 | OPHTHALMOLOGY | SCIE | Q2 | Q2 | 23/62 |
| 2020 | OPHTHALMOLOGY | SCIE | Q2 | Q1 | 26/62 |
| 2019 | OPHTHALMOLOGY | SCIE | Q2 | Q1 | 28/60 |
| 2018 | OPHTHALMOLOGY | SCIE | Q2 | Q2 | 26/60 |
| 2017 | OPHTHALMOLOGY | SCIE | Q1 | Q2 | 11/59 |
| 2016 | OPHTHALMOLOGY | SCIE | Q2 | — | 18/59 |
| 2015 | OPHTHALMOLOGY | SCIE | Q2 | — | 17/56 |
| 2014 | OPHTHALMOLOGY | SCIE | Q2 | — | 24/57 |
| 2013 | OPHTHALMOLOGY | SCIE | Q3 | — | 33/58 |
| 2012 | OPHTHALMOLOGY | SCIE | Q3 | — | 41/59 |
| 2011 | OPHTHALMOLOGY | SCIE | Q3 | — | 36/58 |
| 2010 | OPHTHALMOLOGY | SCIE | Q3 | — | 40/56 |
| 2009 | OPHTHALMOLOGY | SCIE | Q4 | — | 41/49 |
| 2008 | OPHTHALMOLOGY | SCIE | Q4 | — | 38/48 |
| 2007 | OPHTHALMOLOGY | SCIE | Q3 | — | 31/45 |
| 2006 | OPHTHALMOLOGY | SCIE | Q3 | — | 33/45 |
| 2005 | OPHTHALMOLOGY | SCIE | Q3 | — | 31/44 |
| 2004 | OPHTHALMOLOGY | SCIE | Q4 | — | 32/42 |
| 2003 | OPHTHALMOLOGY | SCIE | Q4 | — | 32/41 |
| 2002 | OPHTHALMOLOGY | SCIE | Q3 | — | 22/41 |
| 2001 | OPHTHALMOLOGY | SCIE | Q3 | — | 27/43 |
| 2000 | OPHTHALMOLOGY | SCIE | Q2 | — | 19/41 |
| 1999 | OPHTHALMOLOGY | SCIE | Q2 | — | 19/43 |
| 1998 | OPHTHALMOLOGY | SCIE | Q3 | — | 22/42 |