2025
SJR Q2
JCR Q2 · 2,7
OA
113 eşleşen makale
SCIE
Dergi ayrıntısı
Dermatologica Sinica
- Yayıncı
- Wolters Kluwer Medknow Publications
- Ülke
- United Kingdom · Western Europe
- Tür
- journal
- ISSN
-
102781172223330X
Bütünleşik değerlendirme
Scopus tarafı Scimago SJR; WoS tarafı Master Journal List + JCR/JIF. Kaynaklar ISSN üzerinden eşleştirilir. WoS / JCR metrikleri yalnızca 1997 ve sonrası yıllar için vardır.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
Scopus
Scopus · Scimago
- SJR 0,63
- Quartile Q2
- H-Index 25
- Atıf/yayın 1,19
- Doküman (3y) 172
- Atıf (3y) 170
Clarivate
Web of Science · JCR · 2025
- JCR Q Q2
- JIF 2,7
- 5Y JIF 1,8
- JCI 0,59
WoS indeksleri
- SCIE
Konu sınıflandırması
Yıllık quartile karşılaştırması
Scimago (SJR) tüm yıllar; Clarivate (JCR / JIF / JCI) 1997 ve sonrası. Güncel yıl açık; diğer yıllar kapalıdır.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
| Yıl | SJR Q | JCR Q (1997+) | SJR | JIF (1997+) | 5Y JIF (1997+) | JCI (1997+) | JCI Q (1997+) | H-Index |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Q2 | Q2 | 0,63 | 2,7 | 1,8 | 0,59 | Q3 | 25 |
| 2024 | Q3 | Q2 | 0,365 | 2,2 | 1,4 | 0,6 | Q3 | 23 |
| 2023 | Q2 | Q2 | 0,451 | 2,3 | 1,2 | 0,54 | Q3 | 23 |
| 2022 | Q2 | Q2 | 0,463 | 2,5 | 1,4 | 0,45 | Q3 | 23 |
| 2021 | Q3 | Q4 | 0,357 | 1,1 | 1 | 0,4 | Q3 | 23 |
| 2020 | Q2 | Q4 | 0,604 | 1,3 | 1,3 | 0,39 | Q3 | 23 |
| 2019 | Q3 | Q4 | 0,317 | 0,9 | 0,9 | 0,35 | Q4 | 23 |
| 2018 | — | Q4 | — | 0,8 | 0,8 | 0,31 | Q4 | — |
| 2017 | Q3 | Q4 | 0,339 | 1,1 | 0,9 | 0,27 | Q4 | 23 |
| 2016 | Q3 | Q4 | 0,228 | 0,5 | 0,5 | — | — | 23 |
| 2015 | Q3 | Q4 | 0,365 | 0,5 | 0,7 | — | — | 23 |
| 2014 | Q3 | Q4 | 0,22 | 0,9 | 0,7 | — | — | 23 |
| 2013 | Q3 | Q4 | 0,17 | 0,6 | 0,4 | — | — | 23 |
| 2012 | Q4 | Q4 | 0,116 | 0,2 | — | — | — | 23 |
| 2011 | Q4 | Q4 | 0,131 | 0,2 | — | — | — | 23 |
| 2010 | Q4 | Q4 | 0,127 | 0,1 | — | — | — | 23 |
JCR kategori quartile geçmişi
Yıla ve kategoriye göre JCR / JCI quartile. 1997 ve sonrası.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
| Yıl | Kategori | Edition | JCR Q (1997+) | JCI Q (1997+) | Sıra |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | DERMATOLOGY | SCIE | Q2 | Q3 | 39/99 |
| 2024 | DERMATOLOGY | SCIE | Q2 | Q3 | 45/96 |
| 2023 | DERMATOLOGY | SCIE | Q2 | Q3 | 41/94 |
| 2022 | DERMATOLOGY | SCIE | Q2 | Q3 | 33/70 |
| 2021 | DERMATOLOGY | SCIE | Q4 | Q3 | 64/69 |
| 2020 | DERMATOLOGY | SCIE | Q4 | Q3 | 62/69 |
| 2019 | DERMATOLOGY | SCIE | Q4 | Q4 | 62/68 |
| 2018 | DERMATOLOGY | SCIE | Q4 | Q4 | 61/66 |
| 2017 | DERMATOLOGY | SCIE | Q4 | Q4 | 57/64 |
| 2016 | DERMATOLOGY | SCIE | Q4 | — | 61/63 |
| 2015 | DERMATOLOGY | SCIE | Q4 | — | 57/61 |
| 2014 | DERMATOLOGY | SCIE | Q4 | — | 51/63 |
| 2013 | DERMATOLOGY | SCIE | Q4 | — | 56/61 |
| 2012 | DERMATOLOGY | SCIE | Q4 | — | 57/59 |
| 2011 | DERMATOLOGY | SCIE | Q4 | — | 57/58 |
| 2010 | DERMATOLOGY | SCIE | Q4 | — | 53/55 |