2025
SJR Q1
JCR Q1 · 3,6
239 eşleşen makale
SCIE
Dergi ayrıntısı
Journal of Sexual Medicine
- Yayıncı
- Oxford University Press
- Ülke
- United Kingdom · Western Europe
- Tür
- journal
- ISSN
-
1743609517436109
Bütünleşik değerlendirme
Scopus tarafı Scimago SJR; WoS tarafı Master Journal List + JCR/JIF. Kaynaklar ISSN üzerinden eşleştirilir. WoS / JCR metrikleri yalnızca 1997 ve sonrası yıllar için vardır.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
Scopus
Scopus · Scimago
- SJR 0,796
- Quartile Q1
- H-Index 154
- Atıf/yayın 2,85
- Doküman (3y) 552
- Atıf (3y) 1.626
Clarivate
Web of Science · JCR · 2025
- JCR Q Q1
- JIF 3,6
- 5Y JIF 3,8
- JCI 0,95
WoS indeksleri
- SCIE
Konu sınıflandırması
Kategoriler (SJR)
- Behavioral Neuroscience Q2
- Endocrinology Q2
- Endocrinology, Diabetes and Metabolism Q2
- Obstetrics and Gynecology Q2
- Psychiatry and Mental Health Q2
- Reproductive Medicine Q2
- Urology Q1
Alanlar
- Biochemistry, Genetics and Molecular Biology
- Medicine
- Neuroscience
WoS kategorileri
- Urology & Nephrology
Yıllık quartile karşılaştırması
Scimago (SJR) tüm yıllar; Clarivate (JCR / JIF / JCI) 1997 ve sonrası. Güncel yıl açık; diğer yıllar kapalıdır.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
| Yıl | SJR Q | JCR Q (1997+) | SJR | JIF (1997+) | 5Y JIF (1997+) | JCI (1997+) | JCI Q (1997+) | H-Index |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Q1 | Q1 | 0,796 | 3,6 | 3,8 | 0,95 | Q1 | 154 |
| 2024 | Q1 | Q1 | 0,907 | 3,3 | 3,5 | 1,03 | Q1 | 145 |
| 2023 | Q1 | Q1 | 0,839 | 3,3 | 3,5 | 0,99 | Q1 | 145 |
| 2022 | Q1 | Q2 | 0,947 | 3,5 | 3,8 | 1,04 | Q1 | 145 |
| 2021 | Q1 | Q2 | 0,86 | 3,9 | 4,9 | 1,1 | Q1 | 145 |
| 2020 | Q1 | Q2 | 0,925 | 3,8 | 4,7 | 1,05 | Q1 | 145 |
| 2019 | Q1 | Q2 | 1,316 | 3,3 | 3,8 | 1,29 | Q1 | 145 |
| 2018 | — | Q1 | — | 3,6 | 3,3 | 1,2 | Q1 | — |
| 2017 | Q1 | Q1 | 1,435 | 3,3 | 3,1 | 1,19 | Q1 | 145 |
| 2016 | Q1 | Q2 | 1,528 | 3 | 3,1 | — | — | 145 |
| 2015 | Q1 | Q2 | 1,386 | 2,8 | 2,9 | — | — | 145 |
| 2014 | Q1 | Q1 | 1,248 | 3,2 | 3 | — | — | 145 |
| 2013 | Q1 | Q1 | 1,419 | 3,1 | 3,2 | — | — | 145 |
| 2012 | Q1 | Q1 | 1,191 | 3,5 | 3,1 | — | — | 145 |
| 2011 | Q1 | Q1 | 0,993 | 3,6 | 3,3 | — | — | 145 |
| 2010 | Q1 | Q1 | 1,066 | 4 | 3,9 | — | — | 145 |
| 2009 | — | Q1 | — | 4,9 | — | — | — | — |
| 2008 | — | Q1 | — | 5,4 | 5,6 | — | — | — |
| 2007 | — | Q1 | — | 6,2 | 6,5 | — | — | — |
| 2006 | — | Q1 | — | 4,7 | — | — | — | — |
JCR kategori quartile geçmişi
Yıla ve kategoriye göre JCR / JCI quartile. 1997 ve sonrası.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
| Yıl | Kategori | Edition | JCR Q (1997+) | JCI Q (1997+) | Sıra |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q1 | Q1 | 28/134 |
| 2024 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q1 | Q1 | 28/133 |
| 2023 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q1 | Q1 | 23/126 |
| 2022 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q2 | Q1 | 25/88 |
| 2021 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q2 | Q1 | 30/90 |
| 2020 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q2 | Q1 | 25/89 |
| 2019 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q2 | Q1 | 22/85 |
| 2018 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q1 | Q1 | 14/80 |
| 2017 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q1 | Q1 | 17/76 |
| 2016 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q2 | — | 23/77 |
| 2015 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q2 | — | 21/77 |
| 2014 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q1 | — | 18/78 |
| 2013 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q1 | — | 16/77 |
| 2012 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q1 | — | 13/73 |
| 2011 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q1 | — | 13/73 |
| 2010 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q1 | — | 9/69 |
| 2009 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q1 | — | 6/63 |
| 2008 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q1 | — | 5/57 |
| 2007 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q1 | — | 2/55 |
| 2006 | UROLOGY & NEPHROLOGY | SCIE | Q1 | — | 4/55 |