Akademisyen
CEMAL KÖSEOĞLU
Doçent
Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi
- Cardiovascular Function and Risk Factors6
- Acute Myocardial Infarction Research6
- Venous Thromboembolism Diagnosis and Management5
- Atrial Fibrillation Management and Outcomes5
- Antiplatelet Therapy and Cardiovascular Diseases4
- Coronary Interventions and Diagnostics4
- Inflammatory Biomarkers in Disease Prognosis4
- Cardiac Imaging and Diagnostics3
- Blood properties and coagulation3
- Adipokines, Inflammation, and Metabolic Diseases3
- Cardiac Arrest and Resuscitation2
- Cardiac Structural Anomalies and Repair2
Atıf etkisi
OpenAlex YÖKSİS makalelerinden OpenAlex’te eşleşen: 46 + YÖKSİS · ortak yazar kaydı: 10- i10-indeks
- 10
- Toplam atıf
- 479 Türkiye’de üst %14
- Makale başına
- 8,6
- FWCI
- 0,56 1,00 = dünya ortalaması
- Dünyada üst %1
- 0
- Dünyada üst %10
- 3
En çok atıf alan makaleleri
- Usefulness of Serum Albumin Concentration to Predict High Coronary SYNTAX Score and In Hospital Mortality in Patients With Acute Coronary Syndrome
- Procalcitonin as an Early Predictor of Contrast Induced Acute Kidney Injury in Patients With Acute Coronary Syndromes Who Underwent Percutaneous Coronary Intervention
- Preprocedural Albumin Levels and Risk of In Stent Restenosis After Coronary Stenting With Bare Metal Stent
Nasıl hesaplanır?
h-indeks ve atıflar, bu akademisyenin YÖKSİS makalelerinden OpenAlex’te eşleşenlerin atıf sayılarından hesaplanır (Google Scholar, WoS veya Scopus değildir). Eşleşmeyen makalelerin atıfı dahil değildir. Ortak yazarların YÖKSİS kayıtlarında bu akademisyenin YÖK kimliğiyle etiketlenen 10 makale (52 atıf) yalnızca atıf, h-indeks ve i10 hesabına katılır; makale sayıları, yüzdelik dilimler ve sıralamalar kendi YÖKSİS listesinden hesaplanır.
İşbirliği ağı
YÖKSİS eser kayıtlarındaki yazar listelerinden. Aynı eserin mükerrer kayıtları bir kez sayılır; kurumlar ortak yazarların YÖKSİS’teki güncel kurumudur.
- Ortak yazar
- 125
- akaturk profili olan
- 26
- Ulusal kurum
- 11
- Ortak yazarlı eser
- %100
Ortak çalıştığı akademisyenler 26
- CAN RAMAZAN ÖNCEL Profesör · Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi aynı üniversite 18
- ALİ ÇONER Doçent · Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi aynı üniversite 13
- TAHİR DURMAZ Profesör · Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 10
- TELAT KELEŞ Profesör · Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 8
- MEHMET ERDOĞAN Doçent · Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 7
- ÇAĞRI ZORLU Doçent · Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi 5
- ÖZGE KURMUŞ FERİK Doçent · Sağlık Bilimleri Üniversitesi 4
- HÜSEYİN AYHAN Profesör · Sağlık Bilimleri Üniversitesi 3
- AKIN AKTAŞ Profesör · Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 2
- MURAT AKÇAY Profesör · Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 2
Tümünü göster (26)
- NİHAL AKAR Profesör · Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 2
- ÖZGÜR AKKAYA Doçent · Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi aynı üniversite 2
- ALİ AKKOÇ Profesör · Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi aynı üniversite 1
- ERSEL ONRAT Profesör · Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi 1
- GÖKSAL KESKİN Profesör · Ankara Üniversitesi 1
- HACI AHMET KASAPKARA Profesör · Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 1
- MUSTAFA GÖKHAN VURAL Profesör · Sağlık Bilimleri Üniversitesi 1
- NURULLAH ÇETİN Doçent · Manisa Celâl Bayar Üniversitesi 1
- OĞUZ KARAHAN Profesör · Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi aynı üniversite 1
- SADIK VOLKAN EMREN Profesör · İzmir Katip Çelebi Üniversitesi 1
- SEFA ERDİ ÖMÜR Doçent · Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi 1
- SİNAN AYDOĞDU Profesör · Sağlık Bilimleri Üniversitesi 1
- SİNAN İNCİ Profesör · Aksaray Üniversitesi 1
- TUFAN ALATLI Doçent · Balıkesir Üniversitesi 1
- YÜKSEL DERELİ Profesör · Necmettin Erbakan Üniversitesi 1
- ÇAĞLAR ÖZMEN Doçent · Çukurova Üniversitesi 1
Ulusal işbirliği 11 kurum
Kurum içi18 ortak eser · Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi
- Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 14 eser · 7 akademisyen
- Sağlık Bilimleri Üniversitesi 9 eser · 4 akademisyen
- Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi 5 eser · 2 akademisyen
- Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi 1 eser · 1 akademisyen
- Aksaray Üniversitesi 1 eser · 1 akademisyen
- Ankara Üniversitesi 1 eser · 1 akademisyen
- Balıkesir Üniversitesi 1 eser · 1 akademisyen
- Manisa Celâl Bayar Üniversitesi 1 eser · 1 akademisyen
- Necmettin Erbakan Üniversitesi 1 eser · 1 akademisyen
- Çukurova Üniversitesi 1 eser · 1 akademisyen
Tümünü göster (11)
- İzmir Katip Çelebi Üniversitesi 1 eser · 1 akademisyen
Diğer ortak yazarlar (yabancı yazarlar dahil) 99
artemis investigators 1
ahmet göktuğ ertem 15ENGİN BOZKURT 12özge kurmuş 9MEHMET BİLGE 7ÖZGÜR KIRBAŞ 7tolga han efe 6GÖKSEL DAĞAŞAN 5alparslan kurtul 5ibrahim etem çelik 5mustafa duran 5sani namık murat 5GAMZE KÖSEOĞLU 4fatih öksüz 4mikail yarlıoğlueş 4TURGAY ASLAN 3alparslan kılıç 3ayşe saatçi yaşar 3cenk sarı 3serkan sivri 3özlem aksoy 3ELÇİN ÖZDEMİR TUTAR 2GÜLŞEN AKOĞLU 2adil hakan öcek 2bilge duran 2emine bilen 2hatice tolunay 2recai alemdar 2sina ali 2ALİ ERAYMANASIM OKTAY ERGENEAhmet özBURAK ACAREKREM YETERFATMA YÜLEKFATİH LEVENTILGIN KARACAKADRİYE GAYRETLİ YAYLAMEHMET KADRİ AKBOĞAMEVLÜT SERDAR YKUYUMCUNURULLAH ÇAĞIL
Tümünü göster (99)
Osman bolcaRAMAZAN AKDEMİRSEFA ÜNALSELÇUK AYHANSERDAL BAŞTUĞSERKAN GÖKASLANabdullah nabi aslanabdurrahman akyüzalp şeneralpaslan altunoğlualpaslan kılıçasım enhoşayşe kırbaşbarış güngörbetul seher uysalbilge duran karadumanbüşra çolakdeniz elçikdilek uygurebru hacer biberoğluedibe betül borkluemine kalkan akçayerkan gürsulferhat içmegöktürk ipekgülhan kurtoğlu çelikhalil korkut dağlarhatice duygu çiftçi sivriibrahim halil özdemiriskender cantekinmedhi zoghimehmet aytürkmehmet karataşmehtap çağlayanmert ilker hayıroğlumikail yarlıoğlıeşmuhammed keskinmuhsin beyatlımurat bilginmutlu sümerkannuri danışmanozan Tanikoğuzhan çelikpınar kösekahyarida berilgenselvi coşarserdar baştuğservan gökhantolga doğantolga onukveysel özgür barişvolkan doğanyasemin özden ayyıldızyağmur demirezenyılmaz ömür otluÇAĞRI YAYLAözcan basaranözkan karacaışıl kurmuş
akaturk profili olmayan yazarlar (yabancı araştırmacılar, emekli/ayrılmış akademisyenler, öğrenciler, klinisyenler) isim yazımına göre birleştirilir; “Güllüce M.” gibi kısaltmalar tek bir tam adla eşleşiyorsa o kişiye eklenir.
Dizinler ve atıf yüzdelikleri
?Diğer sayımlar
Scopus (SJR)
- YÖKSİS satırı 41
WoS (JCR)
- YÖKSİS satırı 47
Projeler
YÖKSİS’te kayıtlı araştırma ve geliştirme projeleri.